Werkgroepen van de HHV Inhoud Werkgroep audiovisueel Judith Boxhoorn, Peter Botman, Jan Carlebur, Mark Dijkstra, Piet Lap, Wim Masen, Henk Nieuwenhuizen, Jan de Ruiter, Jan de Vrij, Ab van de Walle, Bert Weerstand, Piet Zeeman. Werkgroep overige informatiedragers Judith Boxhoorn, Gerard Geestman, Kees Grotewal, Jan van Herwijnen, Dirk Makelaar, Do Michels, Peter Nieuwenhui- zen, Maarten Noot, Leny Seegers, Jan Smit, Ab van de Walle. Werkgroep Communicatie en presentatie Liz van der Star, Jan Kikkert, Jaap Koudijs (webmaster), Ko Minneboo, Maarten Noot, Ab van de Walle. Werkgroep Financiën en werving Nico Bais, Jaap Warbout, Erik Hamiling, Marian Noot. Werkgroep Genealogie Afra Carsjens, Gré Burgmeijer, Marijke Feenstra, Ger Lemson, Rob Mos, Marijke Prudon, Marian Schaapkens. Serviceafdeling Hans Swagerman, Dirk Makelaar, Dim Nederveen, Wim Masen, Maarten Noot. 2 Van het bestuur, Ko Minneboo 3 Vroege tekening van Anton Pieck, Maarten Noot 4 Middeleeuwse terp, het Torp, Rens Schendelaar 8 Wagen werd herhaaldelijk onder vuur genomen, Wout Smit 10 Deutsche Dienstpost Niederlande, deel 1, Peter Fokko Poortvliet 14 De dood kwam 's nachts, Maarten Noot 16 Ver dwalen VIII, Ko Minneboo 29 Een foto van de kinderen van Leo Pinkhof, Jan T. Bremer 20 Deuken in de dijk, Zeemijngevaar in 1939 en 1940, Gerrit den Ouden 25 Duitse militairen in en rond Den Helder, Maarten Noot 28 Hedendaagse Historische Voorvallen, Ruud Claessen 31 Van de penningmeester, Jaap Warbout 32

Levend Verleden - Den Helder | 2016 | | pagina 32