Luchtaanval op de Kooy. Vijftien bommen op en rond het vliegveld. 19 augustus Luchtaanval op Den Helder. Geen nadere gegevens. 21 augustus Luchtaanval op de Kooy. Twaalf brisantbommen vallen op en rond het vliegveld. Hierbij vallen vier doden. 23 augustus Twee luchtaanvallen op de Kooy. Dertien bommen vallen op het vliegveld. 25 augustus Luchtaanval op de Kooy. Bommen vallen op de dijk langs het Noord Hollands kanaal nabij de Kooy. 26 augustus Luchtaanval op de Kooy. Twaalf explosieve bommen vallen op het vliegveld en bij de Shell aan de Rijksweg. 27 augustus Luchtaanval op de Kooy. Negen bommen vallen bij de Doggersvaart. 29 augustus Luchtaanval op de Kooy, Twaalf explosieve bommen vallen op het vliegveld. Luchtaanval op schepen op de rede. Bommen vallen voor de haveningang. Luchtaanval op de haven. Twee explosieve bommen vallen voor de haveningang. 30 augustus Luchtaanval op Willemsoord. Bommen vallen op de Rijkswerf in het water. Luchtaanval op de Kooy. Vijf explosieve bommen op het weiland van Van Etten. Een vliegtuig wordt neergeschoten door de luchtafweer en stort neer op het Balgzand. Alle drie bemanningsleden komen om. 1 september Luchtaanval op de Kooy. Niets naders bekend. 4 september Luchtaanval op de Kooy. Geen verdere gegevens. 6 september Luchtaanval op Den Helder. Er valt een explosieve bom bij fort Erfprins. 14/15 september Luchtaanval op de Kooy. Bommen op het vliegveld. 18 september Luchtaanval op de rede. Tanker werd aangevallen. Geen resultaten bekend. 19 september Luchtaanval op schepen nabij Kaap Hoofd. Geen resultaten bekend. 20 september Luchtaanval op schepen op de rede en op de haven. Geen resultaten bekend. 21 september Luchtaanval op schepen op de rede. Luchtaanval op de haven. Zes bommen vallen rond de Buitenhaven. 27 september Luchtaanval op Den Helder. Bommen op de haven. 29 september Luchtaanval op Den Helder. Twee explosieve bommen vallen in de Tuinstraat/Asterstraat. Luchtaanval op de Kooy. Drie explosieve bommen in een weiland tussen de Middenweg en Javastraat. Een explosieve bom in het Timorpark. 3 oktober Luchtaanval op de Kooy. Drie brisantbommen vallen achter de strekdam in zee. 6 oktober Luchtaanval op Den Helder. Bommen vallen in het Marsdiep. De veerboot "Dokter Wagemaker" wordt geraakt en aan boord valt een dode. 9 oktober Luchtaanval op de Kooy. Zes explosieve bommen in het weiland van Verfaille aan de Rijksweg. 10 oktober 83

Levend Verleden - Den Helder | 2015 | | pagina 83