Van het bestuur In nog al wat situaties worden feiten door de tijd achterhaald. Zo is het schrijven van dit voorwoord voor deze editie van "Levend Verleden" een ambivalente zaak. Als u dit leest is de algemene ledenvergadering 2004 van de H.H.V. al weer verleden tijd. En (dit schrijvende eind oktober) hebben we tijdens deze vergadering een nieuwe voorzitter kunnen benoemen en aan u mogen voorstellen. Het bestuur was zeer ingenomen met de kandidatuur van de heer Pieter Blank en we hopen en verwachten dat hij de vereniging in de komende jaren op dezelfde koers houdt en met nieuwe, verfrissende ideeën zal komen. Tevens heeft de heer Theo Popma, bekend van fort Kijkduin, zich bereid verklaard een bestuursfunctie binnen de vereniging te aanvaarden. Met deze bestuursuitbreiding zijn we bijzonder blij. Na bijna 15 jaar het secretariaat vervuld te hebben, heeft mevrouw Riet Kuis te kennen gegeven er mee te stoppen. Op de algemene ledenvergadering hebben we als bestuurslid afscheid van haar genomen. Zonder te overdrijven mogen we zeggen dat zij vooral de laatste jaren het gezicht en boegbeeld van de vereniging is geweest. Het zal voor de H.H.V. erg moeilijk worden deze plaats weer op adequate wijze in te vullen. Namens alle leden van de H.H.V. willen we mevrouw Kuis hartelijk danken voor haar inzet en betrokkenheid bij het wel en wee van de vereniging. Met betrekking tot de Maranathakerk kunnen we u meedelen dat er wat betreft het gebruik van de ruimte een samenwerking tot stand is gekomen met de Genealogische Vereniging Den Helder. Het bestuur is blij dat de ruimte en de beschikbaarheid van de Maranathakerk op deze wijze optimaal benut wordt. Rest ons u voor de komende tijd goede en fijne feestdagen te wensen. Max Spetter (vice-voorzitter) 3°

Levend Verleden - Den Helder | 2004 | | pagina 4