December.... Sinterklaas is het land weer uit en de kinderen kunnen weer rustig slapen. De eerste kerstkaart valt in huis. We wensen elkaar het allerbeste. Niet alleen voor die twee héééééle lange kerstdagen, maar zelfs voor het hele jaar daarna. Ik lig wat te doezelen op de bank, de luiken vallen dicht en ik droom langzaam weg uit deze wereld. Ik kom terecht in een bruisende omgeving. Ik zie enthousiaste mensen veel werk doen voor de HHV. Ik loop door een fantastisch archief met aparte leeskamer, met een studie ruimte. Er komen dagelijks veel mensen. Het leeft! Ik zie een Maranathakerk waarin van alles gebeurt, waar veel activi teiten plaatsvinden. Ik zie een studiegroep aan het werk, ik zie werkgroepen vergade ren, ik zie maandelijkse bijeen komsten, ik zie een geslaagde vie ring van het 15-jarig bestaan, ik ben trots op deze bloeiende vereniging. Ik schrik wakker en val terug in de keiharde werkelijkheid. Somberheid past niet bij mij, maar ik zit er wel dicht tegenaan. Ik wil hardlopend terug naar de si tuatie waarin ik me zojuist bevond. Ik wil van die droom werkelijkheid maken. U ook, hoop ik. Met deze uitdaging in gedachten wens ik u namens het bestuur fijne kerstdagen, veel gezondheid en een actief 2003 toe. Bezorging van Levend Verleden De bezorging van Levend Verleden geschiedt door hooggewaardeerde leden-vrijwilligers. Om u een in druk te geven van de gang van za ken, wil ik het volgende onder uw aandacht brengen: onze vereniging telt 850 leden. Een deel daarvan woont buiten Den Helder en ont vangt Levend Verleden via de post. Wanneer het blad van de drukker komt voorziet een groep vrijwilli gers het van een adres-sticker en worden de wijken ingedeeld voor de bezorgers. Vervolgens worden de bundels persoonlijk afgegeven of, als de bezorger niet thuis is, in de brievenbus gedaan. Uw bezor ger levert het blad zo spoedig mo gelijk bij u thuis af. Het kan zijn dat u het wat later krijgt, omdat hij of zij met vakantie is. In ieder geval wordt er naar gestreefd u het blad te bezorgen in dezelfde maand waarin het uitkomt. Namens het bestuur wil ik alle be zorgers bedanken voor hun mede werking en de correcte bezorging van uw Levend Verleden. J. Sweep Jan Dop

Levend Verleden - Den Helder | 2002 | | pagina 2