SEIZOEN 2001 - 2002 VOORDRACHTEN DIA-VIDEO-PRESENTATIES EXCURSIES In aansluiting op de geslaagde en druk bezochte avond van 2 oktober j.1. organiseert het bestuur op dins dag 8 januari 2002 (19.30 uur) weer een lezing gevolgd door een dia-presentatie in de zaal van res taurant "De Branding"Badhuis straat 44 te Huisduinen. Voor de pauze zal de heer H. Lam- booij uit Schagen het woord voe ren; de titel van zijn inleiding luidt; Henk Schoorl en de eilandenboog Texel, Vlieland en Terschelling. De heer Lambooij is mede-uitge ver van Schoorls nagelaten werk "De Convexe Kustboog". Na de pauze (ca. 21.00-21.30 uur) zal de geschiedenis van het "ouwe Helder" door middel van dia's in beeld worden gebracht en toege licht. Tevens zal een interview met een voormalige haringtrekker uit het "Ouwe Helder" via een band opname ten gehore worden ge bracht. Vóór de aanvang - de zaal gaat open om 19.00 uur- en tijdens de pauze, zal er voldoende gelegen heid zijn wat bij te praten en nieuwjaarswensen uit te wisselen. De heer Remco Schaap, die op de avond van 2 oktober j.1. een korte inleiding heeft gehouden over de V.O.C. zal - bij voldoende deelna me - in het komend voorjaar een V.O.C.-excursie op Texel organise ren. Indien u hiervoor belangstelling hebt, wordt u verzocht voor 15 janu ari a.s. een briefje c.q. e-mail met uw naam, adres en telefoonnum mer te sturen aan de heer Dries Post, Kruiszwin 5726,1788 RE Den Helder, (e-mail adres Dries.Post@hetnet.nl) onder ver melding van "V.O.C.-excursie". Nadere mededelingen worden t.z.t. bekend gemaakt. De Postbrug

Levend Verleden - Den Helder | 2001 | | pagina 3