Van het Bestuur 46 Achter de Dijk Maranathakerk Publicaties In het kader van de Helderse His torische Reeks is "Achter de Dijk" van de hand van Jan T. Bremer ver schenen. Zie voor een bespreking bij Boekennieuws. Het boek is voor leden verkrijgbaar op de bekende adressen (ledenprijs 20,-) en in de boekhandel voor 25."- Index Westfriese families Van de heer C. Paarlberg ontvin gen wij bericht dat hij bij de 40 jaargangen van 'Westfriese fa milies' (1954 -1999) indices heeft gemaakt. De index van persoonsnamen bevat ca. 58.000 namen die verwijzen naar de jaargang waarin de naam voorkomt. Tevens heeft hij een totaalindex gemaakt van de artikelen die er in zijn opgenomen, een index van de vermelde beroepen met een verklaring van enkele en daarnaast een index van de voor komende huwelijken. Deze indi ces staan op twee diskettes. Informatie en bestellingen aan C. Paarlberg, Kanaalweg 72 te Den Helder, tel. 0223 621261. Bezoekt U onze website eens; stem af op http://surf.to/hhv en spaar ons Uw mening niet. Op het moment dat U dit artikel onder ogen krijgt zijn de verhuis- werkzaamheden, naar wij hopen, goeddeels achter de rug. Bij de samenstelling van dit num mer van Levend Verleden stonden we op het punt de overdracht van het vruchtgebruik van de kerk aan de H.H.V. af te sluiten. Hebt U de jaarvergadering bezocht, dan bent U geheel op de hoogte. Dit betekent dat alle over de stad verspreide archieven op een plek zijn samengebracht en dat de me- De Maranathakerk (tekening Henk Schoorl) dewerkers op voor hun geschikte tijden aan het werk kunnen om de stukken toegankelijk te maken. Wij houden U op de hoogte van de vor deringen. Met de feestdagen voor de deur wijzen wij U nog maar eens op onze catalogus, waarin opgenomen de nog te verkrijgen videobanden en alle CD's met interviews die in de loop der jaren door M. Vermoot- en zijn afgenomen en via Nostalgia uitgezonden met bekende en min der bekende Nieuwediepers. Per CD voor leden 15,- en niet-leden ƒ20,- met voor 5- extra de moge lijkheid van een compilatie naar keuze. Bovendien zijn de volgende boe ken uit de Historische reeks nog beperkt verkrijgbaar bij de beken de adressen: 3xDorus, een heruitgave van Egner boekjes over Dorus Rijkers; De Dagen van Olim en Ik min U Helder, beide van de hand van Jan T. Bremer en Kille aan het Marsdiep van Joop D. Kila Voor leden 15,- en niet-leden 20,- Videobanden met diverse onder werpen zijn nog verkrijgbaar voor 25,- per stuk; vraag voor 5,- de catalogus aan. Nieuw! Er is een CD samengesteld met muziek van Helderse combo's, bands en andere musici vanaf het jaar 1947. Info en bestellen voor alle boven staande artikelen tel. 0223 630965

Levend Verleden - Den Helder | 2001 | | pagina 2