Uit het bestuur Na de bezorging van Levend Verle den, aflevering december 2000, wer den wij er op attent gemaakt dat bij enige nummers van ons blad een misdruk was opgetreden. Wij hebben onze leden, die dit meld den, onverwijld voorzien van een an der, goed nummer en verzoeken bij deze de leden die eveneens een mis druk hebben ontvangen en prijs stel len op een goed exemplaar dit bij één van onze bestuursleden te melden, opdat wij voor vervanging kunnen zorg dragen Op het moment dat wij dit bericht schrijven levert telling van de nog aanwezige boeken met de titelDen Helder, stad aan het Marsdiep' een voorraad van 73 stuks op. Daar bij een paar bestuursleden nog een aan tal exemplaren aanwezig is rekenen we op nog 100 stuks. Het is dus niet ondenkbaar dat bij het verschijnen van dit nummer het boek is uitver kocht. We moeten tien jaar terug gaan in onze geschiedenis om dit fenomeen weer te vinden, een com pliment voor de schrijver Rens Schendelaar. Mocht het nog niet uit verkocht zijn, dan lijkt het ons raad zaam snel te reageren om alsnog in het bezit te komen van een exem plaar. Wie aanwezig was op de jaarvergade ring herinnert zich de oproep van de heer Schol om meer lezingen en/of excursies te organiseren en weet dat het bestuur niet afwijzend stond, maar kanttekeningen plaatste bij de personele invulling. In januari is een gesprek gevolgd tussen Uw voorzitter en de heer Schol die, vergezeld van de heer Post, een voorstel inleverde met een lijst van onderwerpen en mogelijkhe den. Beide heren verzochten de lijst in het bestuur te bespreken waarna in een volgend gesprek besloten zou kun nen worden welke procedure te vol gen om tot een organisatie te komen. Aldus is afgesproken. Wij houden U op de hoogte van de verdere ontwik kelingen. Arte Boon 62

Levend Verleden - Den Helder | 2001 | | pagina 2