Bestuursmededelingen H.H.V. gaat world wide De toren aan de Lorentzstraat Uitnodiging De H.H.V. wenst mee te gaan met zijn tijd. Boven dien zijn er nogal wat Heldersen die buitenlands wer ken en wonen, nog wel eens denken aan Den Helder en wellicht benieuwd zijn naar wat er hier om gaat. Reeds geruime tijd wordt door een aantal mensen gewerkt aan het op Internet zetten van onze vereni ging. Vooral John Siebeling heeft zich hier de laatste maanden mee bezig gehouden. Het resultaat is voor de liefhebber te bezichtigen. Uiteraard zullen zowel beeld als informatie zich in de loop der tijd verder ontwikkelen. Wij kunnen ons voorstellen dat er leden zijn die met ideeën hierover rondlopen en verzoeken die dan ook verbinding te maken met John wanneer zij interesse hebben om b.v. in de werkgroep Internet mee te draaien. De site is op te roepen onder http://surf.to/hhv Spaar ons Uw aanmerkingen niet maar een schouder klopje is natuurlijk ook nooit weg. Het was ons een doorn in het oog en naar wij begre pen hebben was het dat ook bij de omwonenden. De toestand van de onderbouw was niet om aan te zien. Een opknapbeurt was meer dan nodig. Maar niet alleen moesten de diverse teksten worden verwijderd. Daarnaast moest de toren zodanig behandeld worden dat nieuwe teksten er in de toekomst gemakkelijker vanaf zouden kunnen worden gehaald. Dat zou te zij ner tijd niet alleen een snellere opknapbeurt mogelijk maken maar het zou ook met veel minder kosten gepaard gaan. In het voorjaar van 2000 is de defini tieve opdracht de deur uitgegaan en zoals de buurt heeft kunnen konstateren is het karwei onlangs geklaard. De toren ziet er weer netjes uit en wij zijn benieuwd hoelang dit zo blijft. Daarnaast zouden wij graag zien dat de klok in de toren weer gemaakt wordt hoewel we hebben vernomen dat er ook bewo ners zijn die het wel rustig vinden zo, zonder uursla gen. Wellicht is het mogelijk het uurwerk op gang te krijgen zonder de slagen? Tot het bijwonen van de jaarvergadering van de Hel- derse Historische Vereniging, welke zal worden ge houden op dinsdag 21 november 2000 in Café-restau rant De Branding te Den Helder. Aanvang 20.00 uur precies. Zaal open 19.30 uur. Agenda Opening door de voorzitter. Notulen van de algemene ledenvergadering d.d. 28 oktober 1999 (Deze liggen een half uur voor aanvang vergadering ter inzage). Mededelingen en ingekomen stukken. Jaarverslag secretaris. Verslag kas-controlecommissie over 1999-2000. De commis sie bestaat uit mevrouw Koningsbruggen en de heer Michels. Jaarverslag penningmeester. (Dit verslag ligt een half uur voor aanvang van de vergade ring ter inzage of is in de week voorafgaande aan de vergade ring na telefonische afspraak aan het adres van de penning meester in te zien). Bestuursverkiezing. Reglementair aftredend en herkiesbaar zijn de heren H.J. Nieuwenhuizen (lid), M. Noot (penningmeester), L. J. M. Spetter (lid). Kandidaten vooreen bestuursfunktie kunnen zich schriftelijk opgeven bij de secretaris tot aanvang van de vergadering. Benoeming kas controlecommissie 2000-2001. De heer Michels is reglementair aftredend. (Kandidaten kunnen zich nog tijdens de vergadering opge ven). Vaststellen contributie. De kosten voor het lidmaatschap bedragen op jaarbasis 30,- en de contributie voor het huislidmaatschap 12,50. Voorgesteld wordt deze bedragen niet te wijzigen. Rondvraag. Sluiting. 2

Levend Verleden - Den Helder | 2000 | | pagina 2