Oproep van het Bestuur UITNODIGING THEMANUMMER HUISDUINEN Enige tijd geleden kwamen wij in het bezit van een paar honderd kaarten van Den Helder en teke ningen van gebouwen in onze stad. Deze werden afgestoten door de Dienst Stadsontwik keling en Beheer en het is de bedoeling dat ze op hun waarde worden bekeken en geregistreerd. Hiervoor is echter menskracht nodig en het bestuur van de H.H.V. doet hiervoor een beroep op zijn leden om deze te geven. Denkt U een bijdrage te kunnen le veren neemt u dan kontakt op met één van onze bestuursleden zodat wij tot afspraken kunnen komen We gaan wereldwijd Een computerwerkgroep onder aanvoering van John Siebeling is onderweg om een website samen te stellen waarmee wij onze interna tionale contacten hopen aan te ha len. Wij houden U op de hoogte. Het Bestuur nodigt U uit voor een lezing te houden op n april a.s. met als onderwerp De heer de Vries heeft zich hierin verdiept en is een boeiend verteller. Wij garanderen U een leerzame avond. "Vikingen in de Lage Landen" door de heer Bert de Vries. ding te Huisduinen en begint om 20.00 uur. Niet alleen op Wie- ringen zijn tekens ge vonden van de Vikin gen die in de Middeleeu wen onze kusten overvie len, plunderden en brand schatten, maar ook ne derzettingen hebben gesticht. De lezing wordt gehouden in "De Bran- Huisduinen gezicht vanaf het galgenveld. Na de positieve reacties op het ver schijnen van het themanummer over de Invasie van 1799 in Levend Verleden van juni 1999 heeft de re dactie besloten om volgend jaar een themanummer uit te geven met als onderwerp: Huisduinen. De redac tie doet hierbij dan ook een oproep aan een ieder die een bijdrage wil leveren om zijn artikel vóór het ein de van dit jaar op papier of op dis kette te zetten en in te leveren bij, Geert Hakkenes. Kersje Visserstraat 5 1785 JH Den Helder 54

Levend Verleden - Den Helder | 2000 | | pagina 2