Geschenkenlijst 52 Van de Brigade Commandant Koninklijke Marechaussee: Brigade Den Helder 50 jaar. Van de heer W. Kalkman: Bouw historisch onderzoek Commandementsgebouw Den Helder. De Koninklijke Marine in aktie voor de V.N. mariniers in Cambodja 1992-1993 Tweede wereldoorlog - De Ondergang I en II (dr. j. Presser) - De Duitse tijd (J. Meulenbelt) - De Boog der sterken (E.M. Remarque) Werkstuk van Francis Uyleman en Rianne de Groot 4a. (scriptie) Etty Hillesum College: 'De badcultuur in het Romeinse Rijk en in Den Helder', 1998-1999. Van Henk Post: diverse archieffoto's. Van J. Gieles, Heiligharn: diverse krantenknipsels en tijdschriften. Van de Stichting Huisduinerkerk: boekje 'Het verleden van Huisduinen'. Van de heer J. Bodegraven: fotocollage elektrificatie Koegras, 1924. Van de heer J.C.M. Koning, Lauwerszeestraat 6: 1 ex. van de Werfcourant dd. 12-3-1943. Van het Loodswezen Den Helder: 1 electrische schrijfmachine. Van de heer C. Voorthuizen, Krugerstraat: een letterkaart 1925. Van de heer Y. Paans: Katholieke Illustratie. Gejll. Zondagsblad bij het Vliegend Blaadje. 1902. Van het Helders Fanfare Korps: 1 gedenkboekje 75 jaar Helders Fanfare Korps. Van de heer Hemelrijk uit Den Haag: twee boekjes met oude ansichtkaarten. Van de heer A. v.d. Walle: foto's afkomstig uit de nalatenschap van meester N.H. Muts. Van de heer B.J. Tielman, Corn. Ditostraat 25: een foto van Piet Quast voor zijn atelier in de Sluisdijkstraat. Van de heer H. Nieuwenhuizen: 20 dia's oude Rijkswerf. Van mevr. Walboom: naamlijst voor den Telefoondienst. Van de heer A.J. Bennekom: de geschiedenis van het Zoölogisch station der Nederlandse Dierkundige Vereni ging, 1876-1945. Geschenk van Nederlands Instituut voor onderzoek der Zee. Van de heer M. Vermooten: Even terugblikken door B.J.& H. Van der Veer. Van de heer J. Timmerman: foto's Rust fort Harssens, 30-04-1953. Historische optocht, 1955. Van de heer M. Noot: kaart nr. 30/34 Peilkaart Den Helder. Van mevr. R. Steinmetz, Kanaalweg: een aantal foto's van het vm. Stadhuis aan de Kerkgracht. Van de heer W. Stoll uit Gouda: diverse brochures over Den Helder. Van de heer C. Th. F. Nypels, HBS straat 21, 9201 KR Drachten: Een videoband Van de heer P.J. Dijkstra: foto's van Den Helder. Van de heer L.A. de Boer: foto's van de oude- en nieuwe koopvaardij sluis. Van de heer J. Siebeling Een pentekening van het Helden der Zeeplein van voor 1940, gesigneerd F.G. Van mevr. A.C.M. Tuling-Geers, secr. van Genootschap geschiedenis Wieringermeer: bladen Nederlandse Histo riën. Van de heer A. .Vd. Vring: gegevens over Den Helder uit de nalatenschap van zijn vader.

Levend Verleden - Den Helder | 1999 | | pagina 24