UITNODIGING -4-br z~ tot het bijwonen van de jaarvergadering van de Helderse Historische Vereniging, welke zal worden gehouden op dinsdag 15 oktober 1996 in Café-Restaurant De Branding te Den Helder. Aanvang 20.00 uur precies. AGENDA 1. Opening door de voorzitter. 2. Notulen van de algemene ledenvergadering d.d. 10 oktober 1995 (deze treft u aan in "Levend Verleden" van september 1996 3. Medelingen en ingekomen stukken 4. Jaarverslag secretaris, (zie Levend Verleden van september 1996) 5. Verslag kascontrole-commissie over 1995- 1996. De kascontrolecommissie bestaat uit de heren Snoerwang en Zegel. 6. Jaarverslag penningmeester. (Dit verslag ligt een half uur voor aanvang van de vergadering ter inzage of is in de week voorafgaand aan de vergadering na telefo nische afspraak op het adres van de pen ningmeester in te zien). 7. Bestuursverkiezing. Reglementair aftredend en herkiesbaar zijn de heren A. Boon en J. Sweep. Kandidaten voor een bestuursfunktie kun nen schriftelijk worden opgegeven bij de secretaris, tot aanvang van de vergadering. 8. Benoeming kascontrole-commissie 1996- 1997. De heer Snoerwang is reglementair aftrdend. (Kandidaten kunnen zich tijdens de verga dering opgeven) 9. Vaststellen contributie 10. Rondvraag 11. Sluiting. Pauze Na de pauze zal de Werkgroep Presentatie een dia-/videoprogramma verzorgen. N.B. voorstellen van de leden dienen minimaal 10 dagen voor de vergadering schriftelijk bij het bestuur te zijn ingediend. LEZINGEN Ook in het seizoen 1996 - 1997 zal de H.H.V. in samenwerking met de Helderse Volksuniver siteit een drietal lezingen verzorgen. De eerste lezing wordt gehouden op 12 decem ber a.s.. De werkgroep presentatie zal dan de nieuwste dia's, films en video's vertonen. Op donderdag 16 januari 1997 houdt Ing. H. van Dongen een lezing met de titel "De bouw van de Helderse Marinehaven". De heer van Dongen vertelt in deze lezing "hoe op een gean nexeerd stuk Waddenzee in de vijftiger jaren reveille op fort kijkduin

Levend Verleden - Den Helder | 1996 | | pagina 2