UITNODIGING 7 Uitnodiging tot het bijwonen van de jaarver gadering van de Helderse Historische Ver eniging, welke zal worden gehouden op dins dag 10 oktober 1995 in Café-Restaurant De Branding te Den Helder. Aanvang 20.00 uur precies. AGENDA 1. 2. 3. 4. 5. 6. Opening door de voorzitter. Notulen van de algemene ledenvergadering d.d. 4 oktober 1994 (deze treft u aan in "Levend Verleden" van maart 1995 Medelingen en ingekomen stukken. Jaarverslag secretaris. Verslag kascontrolecommissie over 1994-1995. De kascontrolecommissie bestaat uit de heren Trap en Snoerwang. Jaarverslag penningmeester. (Dit verslag ligt een half uur voor aanvang van de vergadering ter inzage of is in de week voorafgaand aan de vergadering na telefo nische afspraak op het adres van de penningmeester in te zien). Bestuursverkiezing. Aftredend en niet herkiesbaar zijn de heren J.A. Zegel (tus sentijds) en A. van Wolferen (reglementair). Aftredend en wel herkiesbaar is mevrouw M.A.P. Kuys- Snelleman (reglementair). Het bestuur stelt voor in de vacature voorzitter te benoe men de heer J.A. Boon. Voor een bestuursfunktie hebben zich beschikbaar gesteld de heren J. Sweep en L. Obbens. Overige kan didaten voor bovenvermelde bestuursfunk- ties kunnen zich schriftelijk opgeven bij de secretaris, tot aanvang van de vergadering. 8. Benoeming kascontrolecommissie 1995-1996. De heer Trap is reglementair aftredend. (Kandidaten kunnen zich tijdens de vergadering opgeven). 9. Vaststellen contributie. 10. Rondvraag. 11. Sluiting. Pauze Na de pauze zal door de Werkgroep Presentatie een nieuwe diaserie worden vertoond met de titel "Helders Amusement in de jaren 1930 - 1960". N.B. Voorstellen van de leden dienen mini maal 10 dagen voor de vergadering schrifte lijk bij het bestuur te zijn ingediend. Grand café billard voorheen Het Wapen van Haarlem gelegen aan de Marsdiep te Den Helder.

Levend Verleden - Den Helder | 1995 | | pagina 7