JAARVERSLAG SECRETARIS 1994-1995 4 Sporen van Nijverheid: op zoek naar indus trieel erfgoed. Samenhangend met het gelijk namige project en de in september uit te bren gen handleiding wordt in een tweetal lessen ondersteunende uitleg gegeven over historisch onderzoek naar bedrijvigheid, arbeidsomstan digheden en andere met de geschiedenis van de industrialisatie verbonden onderwerpen. Ook voor niet deelnemers aan het project. Lokatie: nader te bepalen, afhankelijk van de woonplaatsen van de deelnemers. Tijdstip: dinsdag 10.30 - 21.30 uur. Aanvang: oktober 1995. Duur: 2 lessen. Meer informatie over deze cursus kunt u ver krijgen bij de redactie van Levend Verleden. VRIJWILLIGERS GEVRAAGD De werkgroep presentatie is dringend om medewerkers verlegen om aan de steeds maar groeiende vraag naar lezingen met diaverto ningen te voldoen. Mevrouw Nel Naviglio-Simonse, Jan Verfailleweg 36, 1783 BC Den Helder, telefoon 16036, noteert gaarne uw naam en adres 1. Inleiding Het zevende verenigingsjaar is verstreken en ook in dit jaar vonden er weer diverse activiteiten plaats waarin het bestuur en de werkgroepen participeerden. De contacten met gemeentelijke instanties, plaatselijke verenigingen en zusterverenigingen verlie pen naar wens. 2. Bestuur. Het bestuur bestond uit: J.A. Zegel - voorzitter mw M.A.P. Kuys-Snelleman - secretaris Th. Michels - penningmeester A. Boon - lid H.J. Nieuwenhuizen - lid A. van Wolferen - lid L.J.M. Spetter - lid Het bestuur vergaderde 8 maal; deze ver gaderingen werden genotuleerd door mevrouw G. de Vries-Schong of bij haar afwezigheid door de secretaris. 3. Ledenstand. Wederom was er in dit jaar een ledenstij ging te constateren. Waren dit er per 1 juli 1994: 828, per 1 juli 1995 bedroeg het ledenaantal 853 t.w. 821 leden en 30 huisleden. Met 11 "zusterverenigingen" wordt een zogenaamd ruilabonnement onderhouden. 4. Algemene ledenvergadering. De Algemene Ledenvergadering werd gehouden in Café-Restaurant De Branding op 4 oktober 1994. Aanwezig waren 68 leden. Voor het ver slag van deze vergadering verwijzen wij u naar Levend Verleden, zevende jaargang, nummer 3, maart 1995. 5. Bestuursverkiezing. Reglementair waren aftredend de heren Th. Michels en H.J. Nieuwenhuizen. De leden gingen akkoord met herbenoeming. In de door het tussentijds aftreden van de

Levend Verleden - Den Helder | 1995 | | pagina 4