64 BESTUURSMEDEDELINGEN De oplettende lezer zal waarschijnlijk de mutaties hebben opgemerkt op pagina 1 onder de kop "Redactie Levend Verleden". In die rubriek hebben de namen van C.A. Dekkers en H.J. Rondel plaats gemaakt voor de naam R. Schendelaar. Moesten we wegens zijn ziekte in feite reeds eerder afscheid nemen van Henk Rondel - in dit nummer wordt aan hem een in memoriam gewijd - het, ook om gezondheidsredenen, vertrek van Kees Dekkers kwam voor ons onverwacht. Als oud-medewerker van de Helderse Courant wist Kees van de hoed en de rand en droeg hij de zorg voor de opmaak van ons blad. Voor zijn bijdrage in de "make up" van Levend Verleden zeggen wij hem vanaf deze plaats heel hartelijk dank. Ons nieuwe redactielid is Rens Schendelaar. Via zijn historische bijdragen over het wel en wee van "Helder en Nieuwediep" hebt u hem reeds leren kennen. De redactie heeft hem gaar ne uitgenodigd de ontstane hiaten op te vullen en heet hem met veel genoegen welkom! RECTIFICATIE Helaas werd door een misverstand het gedicht "Aan Paaltjes knaagt de worm in nummer 2 van december 1994 toegeschreven aan J.P. Ambriola. Dit moet zijn: H. Brandsma. Onze excuses voor deze vergissing. de redactie VERVOER Van tijd tot tijd bereiken ons verzoeken van leden die onze bijeenkomsten in De Branding of in de voormalige Wilhelmina-mavo willen meemaken maar wegens vervoersproblemen daarvan moeten afzien. Om de behoefte hieraan te inventariseren kun nen leden als bovenbedoeld zich melden bij het secretariaat. Dit geldt ook voor leden, die beschikken over eigen vervoer en die gene gen zijn iemand uit haar of zijn buurt mee te nemen naar bijeenkomsten van onze vereni ging. Wellicht dat het bestuur in de toekomst hiervoor een oplossing kan bewerkstelligen door de leden, die hiervoor belangstelling heb ben, met elkaar in contact te brengen. HERINNERING Wij willen de leden nog gaarne de eerstvol gende en tevens laatste lezing van dit seizoen, die in samenwerking met de Helderse Volks universiteit wordt gehouden onder de aandacht brengen. Deze (dia)lezing getiteld "Den Helder vóór 1940 en na 1945" vindt plaats op 13 april 1995. Plaats van handeling is de aula van de voormalige Wilhelmina-Mavo aan de Middenweg 2 te Den Helder. Aanvang: 20.00 uur. SPONSORS Tijdens deze jaargang gaat u kennismaken met onze "Sponsors". De kosten van ons blad "Levend Verleden" gaan een dusdanige hoogte bereiken, dat een oplossing hiervoor nodig bleek. Aangezien wij het hele gebeuren "historisch" wilden houden, hebben wij deze sponsering gezocht bij "oude" bedrijven. Namelijk bij die bedrijven, welke vóór W.O. II in onze stad reeds zaken deden en dat nu nog doen. Als tegenprestatie voor hun sponsering plaat sen wij een advertentie van het bedrijf uit lang vervlogen tijd met daarnaast hun advertentie uit deze tijd De waarde van dit adverteren is voor hen natuurlijk niet groot zodat u dit ook echt moet zien als "sponsoring" van onze vereniging. Een woord van dank vanaf deze plaats is dus beslist op zijn plaats!

Levend Verleden - Den Helder | 1995 | | pagina 4