SCHENKINGEN 96 Van mevrouw J. Boldingh-De Klerk: - Luister eens: een boekje over 25 jaar ziekenomroep in Den Helder (1985); - Langs de Voedlijn van Piet Bakker; - Drie gulden of twee dagen van Yvel Dlawnung; - De Stoottroep van Anna Paulowna augustus 1944 - juni 1945; - Helderse Schoolvereniging Comenius- school; - Historisch overzicht van Maatschappij tot nut van 't Algemeen departement Den Helder; - Met het hoofd bij de Noordkop; - Een blik op Noord-Holland-Noord. Van Harry van Loo: - B.V. Landbouwmaatschappij voorheen J. Verfaille 1902 -1977. Van de heer L. van Deutekom: - Een drietal oude foto's. Van de heer J. Gotmer: - Koperen plaquette van Chr. Tehuis voor militairen Den Helder. Van de heer J. Pheiffer: - 1 foto van 1937 t.g.v. de verloving van Prinses Juliana voor stadhuis; - aantal medailles van wandeltochten. Van de heer J. van Dam: - een aantal foto's van Frisse Morgen; - een tweetal boeken; - een aantal bescheiden uit de Tweede Wereldoorlog. Van de heer J.W. Clowting: - diverse foto's van voetbalclubs en zang verenigingen. Van de Nederlandse Vereniging van Genealo gie afd. Den Helder: - diverse stadsvernieuwingsplannen. Van mevrouw A. Voorbergen: - 3 afbeeldingen van het Molenplein. Van de heer J. Schenkels - 1 pentekening van het Westplein. Van de heer H. Stoll uit Gouda: - diverse krantenknipsels. Van de Helderse Schrijverswerkgroep: - 3e boekje van verhalen en gedichten van inwoners van Den Helder. Van mevrouw A. Donders: - Foto's uit de nalatenschap van de Hel derse fotograaf Ben Kool. Van de redactie Helders Weekblad: - 115 foto's. Van de heer P.J. Dijkstra, Oranjestraat 20: - 196 foto's van vissersschepen uit Den Helder; - 7 foto's Helderse Helihaven; - 11 foto's over Den Helder. Van de heer M.J. de Ruiter, Sparrenstraat 2: - een aantal boeken. Van de heer J. van Groenou: - Oude stempels en meetboekjes van de Vleeskeuringsdienst. Van de heer K. Muye - oud wethouder: - een aantal foto's van Den Helder. Van de Stichting Vrienden van het Helderse Marinemuseum:

Levend Verleden - Den Helder | 1995 | | pagina 36