Helderse Historische Vereniging NOTULEN VAN DE LEDENVERGADERING OP 4 OKTOBER 1994 93 Op dinsdag 4 oktober 1994 heeft onze ver eniging in café-restaurant De Branding te Huisduinen de jaarvergadering gehouden. Hieronder volgen de notulen zoals deze op schrift werden gesteld door onze notuliste mevrouw G. de Vries-Schong. De vergadering stond onder leiding van onze voorzitter, de heer J.A. Zegel. Aanwezig waren 63 leden en het voltallig bestuur. 01. Opening. Om 20.00 uur opent de voorzitter, de heer J.A. Zegel de vergadering en heet allen welkom. In zijn openingswoord memoreert de voor zitter als hoogtepunt het 5-jarig bestaan met diverse activiteiten, waarbij ook veel leden van buiten Den Helder aanwezig waren. Een ander hoogtepunt was de presentatie van de videofilm over de Bethelkerk. Hierin is weergegeven de geschiedenis en de afbraak van deze kerk. In de Historische reeks verscheen in het najaar 1993 het boek "Van Helder Buyrt tot Oud Den Helder", uitgegeven door de heer J. Bremer met medewerking van de heer A. Boon. Ons blad "Levend Verleden" verscheen elk kwartaal met dank aan de redactie. Een wens van de redactie is dat de leden wat actiever worden en zorgen voor artikelen voor ons blad. Een woord van dank aan de verspreiders van "Levend Verleden". De werkgroep "Presentatie" wordt veel gevraagd voor het verzorgen van diaseries of lezingen. Op deze manier treedt de ver eniging naar buiten en krijgt veel aandacht. Een bijzonder woord van dank voor dhr. J. Siebeling die niet alleen de voorraad foto's en dia's in de computer heeft ver werkt maar ook onze bibliotheek en de ledenadministratie. Na de pauze wordt u een nieuwe diaserie vertoond. Een woord van dank aan de dames Limonard en Goutier voor de werkzaam heden in de bibliotheek. Rest mij nog te bedanken al die leden die hun steentje hebben bijgedragen aan de vereniging. Aldus de voorzitter in zijn ope ningswoord. 02. Notulen van de algemene ledenvergade ring d.d. 4 oktober 1993. Deze notulen worden onveranderd goed gekeurd. 03. Jaarverslag secretaris. Dit wordt onveranderd goedgekeurd. 04. Verslag kascontrole-commissie over 1993-1994. De heer Trap: de heer Borra is verhinderd. Samen met de heer Borra heeft hij de boe ken van de penningmeester gecontroleerd. Hij complimenteert de penningmeester. Hij heeft twee aanbevelingen voor het bestuur:

Levend Verleden - Den Helder | 1995 | | pagina 33