MMei voor H. KaMfito. BERICHTEN VANAF DE WERKVLOER BIJBELS, Nieuwe Testamenten, Werkgroep Presentatie In het afgelopen jaar zijn door deze werkgroep diverse lezingen en dia-presentaties verzorgd voor onder meer buurtverenigingen, bejaarden en serviceclubs. De werkgroep heeft zich, teneinde tot een gerichte werkwijze te komen, gesplitst in twee subgroepen t.w. Dialezingen, de oorspronkelij ke taak van de werkgroep en Exposities, een steeds meer omvattend deel van het werk. De vraag naar "bijstand" of het zelf inrichten van tentoonstellingen is explosief toegenomen, reden waarom een aantal leden van de werk groep zich daartoe heeft gespecialiseerd. Werkgroep Video en film Het grote projekt van de afgelopen periode is de video over de "oude" Bethelkerk. Gezien de nabestellingen van deze video mag deze een groot succes worden genoemd. Werkgroep Grafmonumenten Het beknopte verslag van de registratie van een tiental interessante grafmonumenten op de Helderse begraafplaats is in de afgelopen perio de aan het Gemeentebestuur aangeboden. Het uitgebreide rapport, inclusief integrale tek sten en foto's, is aan het bestuur overhandigd en zal te zijner tijd, op aanvraag, ter inzage kun nen worden gegeven. Werkgroep Bibliotheek-archief In de afgelopen verslagperiode is aan zowel diver se instanties als aan privé-personen informatie verstrekt vanuit ons archief. Bovendien wordt een goed gebruik gemaakt van de bibliotheek die op dinsdagen van 10.00 tot 12.00 uur geopend is. Langzamerhand bereikt ons bezit het plafond van ons onderkomen in het Gemeentehuis. Werkgroep Collages De werkgroep heeft zo'n 17 collages, verspreid over de stad, in beheer. Deze worden geregeld gecontroleerd en waar nodig geactualiseerd. Werkgroep Registratie publikaties De werkgroep is na een lange periode van stil stand weer bescheiden begonnen met het ver zamelen van krantenknipsels om tot een uitge breide vorm van registratie te komen. met Psalmen en Gezangen, ordinaire en fijne soorten, tegon uiterst billijke prijzen te be komen bij BERKHOUT Co.

Levend Verleden - Den Helder | 1994 | | pagina 5