I BESTUURSMEDEDELINGEN tot het bijwonen van de Jaarvergadering van de Helderse Historische Vereniging, welke zal worden gehouden op dinsdag 4 oktober 1994 in Café-Restaurant De Branding te Den Helder. Aanvang 20.00 uur precies. 1. Opening door de voorzitter. 2. Notulen van de algemene ledenvergadering dd. 4 oktober 1993 (deze treft u aan in "Levend Verleden" nr. 2, december 1993). 3. Jaarverslag secretaris. 4. Verslag kascontrole-commissie over 1993- 1994. 5. Jaarverslag penningmeester. (Dit verslag ligt een half uur voor aanvang van de vergadering ter inzage of is in de week voorafgaand aan de vergadering na telefo nische afspraak op het adres van de pen ningmeester in te zien). 6. Bestuursverkiezing. Reglementair zijn aftredend en herkies baar: de heer Th. Michels (penningmees ter) en de heer H. Nieuwenhuizen (lid). In de door het tussentijds aftreden van de heer A. van Brenkelen ontstane vakature stelt het bestuur voor te benoemen de heer L.J.M. Spetter. Kandidaten voor bovenvermelde bestuurs- funkties kunnen schriftelijk worden opge geven bij de secretaris, tot aanvang van de vergadering. 7. Benoeming kascontrole-commissie 1994- 1995. De kascontrole-commissie bestaat uit de heren Borra en Trap. De heer Borra is reglementair aftredend. (Kandidaten kunnen zich tijdens de verga dering opgeven) 8. Vaststellen contributie. 9. Rondvraag. 10. Sluiting. Pauze Na de pauze zal door de Werkgroep Presentatie een nieuwe diaserie worden ver toond met de titel "Oorlog en Vrede, Den Helder in de jaren 1940 - 1945 en heden". De diaserie zal worden ingeleid en gepresen teerd door de heer J. Siebeling. Namens het bestuur van de H.H.V. M.A.P. Kuys-Snelleman secretaris

Levend Verleden - Den Helder | 1994 | | pagina 2