elderse Historische Vereniging LEDENVERGADERING Resultaten voor vergadering ter inzage S& Uitnodiging tot het bijwonen van de algemene ledenvergadering op maandag A oktober 1993 des avonds om 20.00 uur in Café Restaurant "De Branding", Badhuisstraat AA te Den Helder. A G E N D A: 1 Opening door de voorzitter; 2 Notulen van de algemene ledenvergadering dd 05-10-1992 (een samenvatting treft u aan in "Levend Verleden" nr. 2, december 1 992) 3. Jaarverslag secretaris; A Verslag kascontrolecommissie over 1992-1993; 5. Jaarverslag penningmeester; 6. Bestuursverkiezing: Reglementair zijn aftredend en herkiesbaar: Dhr. J.A. Zegel - voorzitter Dhr. A. Boon - lid Tussentijds aftredend: mw. Carla Quast - secretaris. In deze vakature stelt het bestuur voor mw. R. Kuys-Snelleman Kandidaten voor bovenvermelde bestuursfunkties kunnen schrif telijk worden opgegeven bij de secretaris, tot aanvang van de vergadering 7. Benoeming kascontrolecommissie 1 993—1 99A Kandidaten kunnen zich tijdens de vergadering opgeven; 8. Vaststellen contributie; 9- Rondvraag 1 0 Sluiting P A U Z E: Na de pauze wordt het programma verzorgd door de werkgroep "Presentatie"; deze werkgroep heeft een nieuwe dia-serie ge produceerd, die op deze avond ten doop zal worden gehouden. Metuiteraardoude beelden van Den Helder, zal deze avond weer de moeite waard zijn! Tevens attenderen wij u op de verkoop van het boekje "De Gouden Kroon", wat de Helderse Courant heeft uitgegeven t.g.v. de ope ning van haar nieuwe onderkomen aan de Prins Hendriklaan. Daar er een beperkt aantal exemplaren voorradig is, kunnen wij u slechts 1 exemplaar p.p. verkopen ad F1 5,= per stuk. Voor leden buiten de stad is het boekje te bestellen bij dhr. J A. Zegel, Badhuisstraat 96c - 1783 AM Den Helder, tel. 02230-15303. In dit geval is portokosten verschuldigd. Eén en ander zolang de voorraad strekt, dus zorgt u voor snel le bestelling Wij verzoeken u voorts vriendelijk de zaal rookvrij te houden.

Levend Verleden - Den Helder | 1993 | | pagina 4