Helderse Historische Vereniging JAARVERSLAG SECRETARIS 1992-1993 2 1 Inleiding Opnieuw een jaar voorbij; een druk jaar m.n. ten aanzien van de voorbereidingen van het komende 5-jarig jubileum en "Sail 93", waarin diverse werkgroepen en bestuursleden participeerden en omdat er gedurende het jaar weer tal van aktiviteiten werden ontplooid De vereniging werd een echte "eigenaar van onroerend goed", door de aankoop van de toren van de Opstandingkerk en daarnaast ver heugt het ons dat de vereniging nog steeds groeiende is: we mochten onlangs ons 750e lid inschrijven. De reeds goed lopende kontakten met gemeentelijke instanties, plaatselijke verenigingen en zusterverenigingen, alsmede anderen in de regio werden gecontinueerd. 2Bes tuur Het bestuur bestond uit: de heer JAZegel mw. Carla Quast, de heer W.F. de Haan, de heer A. Boon, de heer A. van Brenkelen, de heer M.M.J. Hoogenbosch, de heer A. van Wolferen, Het bestuur vergaderde 10 m genotuleerd door mw. G. de voorzitter; secretaris penn ingmee s ter; lid lid lid lid aal en deze vergaderingen werden Vries-Schong 3Ledens tand In juni 1 993 mochten we ons 750e lid inschrijven, waarmee het totaal aantal leden 751 bedroeg. 4. Algemene ledenvergadering: Deze vergadering werd gehouden in Café Restaurant "De Branding", op 5 oktober 1992. Aanwezig waren 60 leden. Voor het verslag van deze vergadering verwijzen wy u naar het "Levend Verleden" nr. 2 van december 1992. Bestuursverkiezing^ Reglementair waren aftredend dhr. A. van Wolferen, lid en mw. Carla Quast, secretaris. De leden gingen akkoord met herbenoeming. Dhr. Hoogenbosch wenste zün bestuursfunktie neer te leggen, daar hij iets rustiger aan wil doen. Dhr. de Haan wenste tevens af te treden daar er inmiddels een geschikte opvolger voor hem is gevonden. In deze funkties werden respektievelyk de heren H. Nieuwenhuizen en Th. Michels gekozen.

Levend Verleden - Den Helder | 1993 | | pagina 2