BESTUURSMEDEDELINGEN NOTULEN VAN DE LEDENVERGADERING OP 5 OKTOBER 1992 IN DE BRANDING 34 Op maandag 5 oktober 1992 heeft onze ver eniging in "De Branding" te Huisduinen haar jaarlijkse algemene ledenvergadering gehou den. Hieronder volgen de notulen, zoals die op schrift werden gesteld door onze secreta resse, mevrouw C. Ph. A. Quast. De vergade ring stond onder leiding van onze voorzitter, de heer J.A. Zegel. In zijn openingswoord memoreert de voorzitter de vele activiteiten uit het afgelopen jaar. Hij vermeldt de verschijning van het boekje van de heer Rondel, onze tweede uitgave in de Helderse Historische Reeks, en de succesvolle lezingen in samenwerking met de Volksuniversiteit. De heer Zegel herinnert aan het debuut van de Werkgroep Presentatie, die interessante diaseries introduceerde, alsmede aan de activiteiten van de Werkgroep Video, die haar tweede werkstuk heeft afgerond, en van de Werkgroep Graf monumenten, die zich voor het derde deel in de Helderse Historische Reeks heeft ingezet met het beschrijven en in kaart brengen van oude grafmonumenten. Dat de H.H.V. leeft in Den Helder blijkt uit het feit, dat in maart 1992 het 700ste lid kon worden ingeschreven. Bij de afsluiting van het jaar op 30 juni was het aantal 721 leden. Volgend jaar bestaat de vereniging 5 jaar. Dit zal gevierd worden met een aantal activiteiten, waarin vooral de jeugd zal worden betrokken. De voorbereidingen hiervoor zijn in volle gang. Verder dankt de voorzitter een ieder die zich in het afgelopen jaar voor de vereniging heeft ingezet. Het verslag wordt onveranderd goedgekeurd. In een verslag van de heren L. Deugd en H. Nieuwenhuizen verklaren zij de financiële administratie van de vereniging over het boek jaar 1991-1992 te hebben gecontroleerd en akkoord te gaan met de administratie en de hier uit samengestelde jaarrekening. De voorzitter deelt mede dat door het bestuur is besloten, de contributie op f 25,- te houden. 01Opening door de voorzitter De voorzitter opent om 20.00 uur de vergade ring en heet allen hartelijk welkom op de vierde algemene ledenvergadering. 02. Notulen ledenvergadering 01.10.91 Deze worden onveranderd goedgekeurd. 03. Jaarverslag secretaris 04. Verslag kascontrolecommissie over 1991-1992 05. Jaarverslag penningmeester

Levend Verleden - Den Helder | 1992 | | pagina 2