15 UITNODIGING Algemene ledenvergadering Helderse Historische Vereniging op maandag 5 oktober 1992 in café-restaurant „De Branding" te Huisduinen De leden van de Helderse Historische Vereniging worden hierbij uitgenodigd tot het bijwonen van de jaarlijkse algemene ledenvergadering, die wordt gehouden op maandagavond 5 oktober a.s. in "De Branding" te Huisduinen. Deze vergadering, die om 20.00 uur begint, is uitsluitend toegankelijk voor leden. Er is in de onmiddellijke nabijheid van "De Branding" voldoende ruimte voor fietsen en auto's aanwezig. Het bestuur verzoekt allen vriendelijk, bij binnenkomst de presentielijst te tekenen. De AGENDA ziet er als volgt uit: 1Opening door de voorzitter. 2. Notulen algemene ledenvergadering dd 01-10-1991 (samenvatting in Levend Verleden dd 02- 12-1991). 3. Jaarverslag secretaris. 4. Verslag kascontrolecommissie over 1991 -1992. 5J aarverslag penningmeester. 6. Bestuursverkiezing: Reglementair zijn aftredend en herkiesbaar: A.J. van Wolferen - lid; Carla Quast - secretaris. Kandidaten voor deze bestuursfuncties kunnen schriftelijk worden opgegeven bij de secretaris, tot de aanvang van de vergadering. 7. Benoeming kascontrolecommissie 1992-1993: Reglementair aftredend is de heer L.R. Deugd. Kandidaten kunnen zich nog tijdens de vergadering opgeven. 8. Vaststelling contributie. 9. Rondvraag. 10. Sluiting. PAUZE Na de pauze kunt u getuige zijn van de première van onze nieuwe dia-serie, die is samengesteld én zal worden gepresenteerd door de heer W. Kalkman. Deze serie kreeg als titel "Den Helder, vroeger en nu": 36 mooie plekjes in ons Nieuwediep van "toen", in vergelijking met "nu". Namens het bestuur, CARLA QUAST, secretaris.

Levend Verleden - Den Helder | 1992 | | pagina 15