FOTO-COLLAGES EPIDIASCOOP VERVOER DORPSGEZICHTEN RECTIFICATIE 100 De collage "Dit was eens het Ankerpark" werd i.v.m. de brand bij Van Kalsbeek aan de Bin nenhaven tijdelijk ter bezichtiging opgehangen in Huize "Goede Ree" aan het Bernhardplein. Bij de lezing door de heer Frank van Loo op 9 maart j.1. in de Wilhelmina-mavo ontbrak de mogelijkheid om de foto's en kaarten te tonen, die zijn lezing moesten illustreren, wegens het gemis van een epidiascoop. Nog maar weinig onderwijsinstellingen of ver enigingen beschikken over een dergelijk toestel, daar ze nog maar sporadisch worden gebruikt. Gaarne zouden wij vernemen op wie of op wel ke instantie wij een beroep kunnen doen indien een dergelijke situatie zich nogmaals voordoet. Gaarne in dat geval een berichtje aan ons secre tariaat. Bij gelegenheid van lezingen of andere door de H.H.V. georganiseerde bijeenkomsten bereiken ons verzoeken van oudere leden om vervoer. Vooral in de latere avonduren hebben zij be zwaar tegen het wachten op de bus of de verdere gang naar huis. Gaarne doen wij een beroep op auto-bezittende leden om oudere leden uit hun wijk een lift te bieden. Adressen ontvangen wij gaarne via ons secreta riaat, tel. 02230-34791 De tentoonstelling "Het veranderend dorpsge zicht in Noord-Holland", samengesteld aan de hand van materiaal uit de Provinciale Atlas van Noord-Holland en recent fotomateriaal, doet in haar rondreis door de provincie ook Den Helder aan. Vanaf 28 augustus t/m 4 oktober zal deze expo sitie te zien zijn in het Reddingmuseum Dorus Rijkers, ook het boek van die naam, van de hand van Bert Sliggers, is als catalogus tijdens de ten toonstelling te koop in het museum en in de boekhandel. Het kost f 39,50. een bezoek aan deze expositie raden wij onze leden gaarne aan! MUTATIES LEDENLIJST 729 M. de Vries 730 J. Walleboom 731 Mw. A.C. Slikker 732 Fam. J.W. Rommets-Rensmaag 733 C. Riemers 734 Mw. A.M. Kalter-Rijk 735 J. Vos 736 S. van Velzen 737 Mw. G. Kolhorn-Blijleven 738 Mw. C.E.L. Schoens-Oomen 739 A. van Andel 740 Mw. I.K. Berkel-Walboom, Amsterdam 741 Mw. M. Sturm-Pieterse, s'-Gravenhage 742 K.J. Nierop 743 Mw. M. Zegel-Verfaille Correctie: Bij de vermelde schenkingen in het maart nummer van de vierde jaargang van "Levend Verleden" werd vermeld dat de dochter van de pontbaas W. v.d. Leek gehuwd was met de kruidenier Kalf; dit moet zijn de fietsenhandelaar in de Jan in 't Veltstraat, W. Tol 703 Mw. D. van Breest-Smallenburg

Levend Verleden - Den Helder | 1992 | | pagina 4