BESTUURSMEDEDELINGEN WERKGROEPEN HERDENKINGS MONUMENTEN 98 Op 13 februari 1992 heeft onze vereniging een nieuwe werkgroep ingesteld die zich zal bezig houden met de presentatie van de vereniging naar buiten. Deze werkgroep zal dia- en videopresentaties, alsmede exposities verzorgen dan wel medewer king daaraan verlenen. Zo kunnen activiteiten elkaar aanvullen en/of in eikaars verlengde lig gen. De volgende leden maken deel uit van deze nieuwe werkgroep: mevrouw N. Naviglio-Simonse en de heren G.W. Hakkenes, A. Heuvelman, A.W. Jagel, H. Kroonstuiver, C. Seegers en J. Siebeling, Zij werken voornamelijk voor de diapresentatie. Deze presentatie omvat twee series t.w. serie nr. 1Huisduinen, Oud Den Helder, de dijk en de buitenhaven (van vóór 1940); serie nr. 2: De Helderse binnenstad (tussen 1910 en 1960). Voor de videopresentatie van voornamelijk films uit particulier bezit tekenen de heren H. Nieu- wenhuizen en R. Koningstein. De totale werk groep is paraat voor het inrichten van of mede werkers aan exposities. De coördinator van de werkgroep is de heer Heuvelman. Aanvragen voor de vermelde activiteiten kun nen worden gericht aan zijn adres: Violenstraat 2c, 1781 ZK Den Helder, tel. 02230-18470, of aan het secretariaat van de H.H.V., Heiligham 152, 1785 SP Den Helder, tel. 02230-34791. Gaarne vermelden wij tevens dat de volgende werkgroepen actief zijn binnen onze vereniging: - Redactie verenigingsblad "Levend Verleden" - Verspreiding verenigingsblad en ledenadminis tratie. - Registratie en beheer collectie in de leeskamer. -Registratie grafmonumenten en algemene be graafplaats. - Plaatsen en beheer fotocollages. - Fotospeurdienst "Wie (her)kent wie?" - Publikaties. - Verbale geschiedenis. Nadat onze vereniging in 1990 reeds pleitte voor een waardiger plaats voor het monument "Voor hen die vielen", en een daartoe opgericht werk comité dat zich ten doel stelde dit plan te bevor deren in zoverre succes mocht boeken dat het autoparkeerterrein gedeeltelijk wordt terugge drongen en een passende bestrating en beplan ting vóór 4 mei 1992 zal worden gerealiseerd, vroeg ons bestuur aan het gemeentebestuur ook aandacht voor verschillende andere herden kingsmonumenten in de stad. De monumentale bloembak ter herinnering aan het 25-jarig regeringsjubileum van koningin

Levend Verleden - Den Helder | 1992 | | pagina 2