UITNODIGING tot het bijwonen van de algemene ledenverga dering op dinsdag 1 oktober 1991 des avonds om 8 uur in de aula van de Koningin Wilhel- mina-mavo, Middenweg 2 te Den Helder. Voor fietsen en auto's parkeergelegenheid ach ter de school. Ingang daarvoor is naast de woning Sportlaan 4. Men wordt verzocht bij binnenkomst de pre sentielijst te tekenen. Toegang uitsluitend voor leden. AGENDA 1 Opening door voorzitter 2 Notulen van de vergadering van 24 septem ber 1990 (zie samenvatting in "Levend Ver leden", 3e jaargang nr. 2, blz. 34) 3 Jaarverslag van de secretaris (zie blz. 15) 4 Jaarverslag van de penningmeester (zie blz. 17) 5 Verslag van de kascommissie over 1990- 1991 6 Benoeming kascommissie voor het vereni gingsjaar 1991-1992 7 Bestuursverkiezing. Aftredend volgens rooster zijn A. van Brenkelen (bestuurslid), W.F. de Haan (penningmeester) en M.M.J. Hoogenbosch. Allen zijn herkiesbaar. Tussentijds aftredend en niet herkiesbaar zijn W. Kalkman (bestuurslid en L.F. van Loo (secretaris). Het bestuur stelt voor de heren Van Brenkelen, De Haan en Hoogenbosch te herbenoemen en in de vacature Kalkman te benoemen de heer A. Boon. Voor de functie van secretaris wordt voorgesteld mevr. C. Quast. De heer Van Loo zal daar bij optreden als leden-admini strateur (geen bestuurs-lid zijnde). Kandidaten voor bovenvermelde bestuurs functies kunnen tot voor aanvang van de vergadering bij de secretaris worden opge geven. 8 Vaststelling contributie. Voorgesteld wordt de contributie voor het verenigingsjaar 1991-1992 te handhaven op f 25,- voor ge wone leden, f 12,50 voor huisgenoot- en jeugdleden (12-18 jaar) en f 50,- voor dona teurs (minimum) 9 Activiteiten in het verenigingsjaar 1991 - 1992 10 Begroting voor het verenigingsjaar 1991- 1992 11 Rondvraag 12 Sluiting Namens het bestuur, L.F. van Loo, secretaris. Na afloop van de vergadering volgt een koffiepauze, waarna door onze video-werk groep als resultaat van het in het afgelopen jaar gestarte project gedurende plm. 45 minuten nostalgische beelden van Den Helder zullen worden vertoond, welke zijn overgenomen uit diverse beschikbare gekomen (amateur) films. ATTENTIE Het is niet toegestaan in het gebouw te roken. Consumpties s.v.p. contant afrekenen. =- Het Uitspanningsoord „De Tuintjes*', 15 gelegen aan de duinen, biedt gunstige gelegenheid voor groote en kleine gezelschappen om zich te ontspannen. Goede Consumptie. - Billijke prijzen. Nette bediening. Aanbevelend, J. BLAAUBOER.

Levend Verleden - Den Helder | 1991 | | pagina 15