BIJLAGE bij uitgave maart 1991 VERENIGING GEBAAT BIJ AUTOMATISCHE INCASSO Genoodzaakt door de fantastische groei van onze vereniging (thans bijna 650 leden), waaraan ook door uw spontane aanmelding als lid hebt bijgedragen, heeft het bestuur zich beraden over een meer efficiënte wijze van het innen van de contributie a f 25,- of f 12,50 voor een huisgenoot- of jeugd lid) per jaar. Automatische incasso via bank- of girorekening ligt het meest voor de hand. Immers, het vervaar digen en verzenden van acceptgirokaarten en de daaraan verbonden kosten, alsmede de te verwach ten bijdrage aan dit betalingsverkeer, komen daarmee te vervallen. Met het huidige ledental kan dit naar schatting een besparing van plm. f 1.200,- per jaar betekenen. Op grond hiervan vraagt het bestuur ook uw medewerking, teneinde op automatische incasso te kun nen overgaan. Om deze arbeids- en kostenbesparende maatregel reeds vóór het nieuwe verenigings jaar (1 juli 1991 - 1 juli 1992) te kunnen nemen, wordt op alle leden een beroep gedaan om het bestuur te machtigen, de contributie automatisch te incasseren. De eerste contributie-inning volgens deze nieuwe werkwijze kan dan omstreeks 1 juli a.s. plaatsvinden. Hieronder treft u een machtigingsformulier aan. Wilt u zo vriendelijk zijn, dit na volledige invulling (vooral van het juiste bank- of gironummer) en ondertekening te retourneren vóór zaterdag 20 april 1991. Het formulier kan dan in een -als drukwerk gefrankeerde- enveloppe worden verzonden aan het secretariaat van d Helderse Historische Vereniging, H.A. Lorentzstraat 178, 1782 JP Den Helder. De enveloppe kan ook worden afgegeven of bezorgd bij één der onderstaande bestuursleden: J.A. Zegel, Badhuisstraat 96c W.F. de Haan, Javastraat 14 M.M. Hoogenbosch, Javastraat 108 W. Kalkman, Willem Barendstraat 198 A. van Brenkelen, Pluto 212 A.J. van Wolferen, Bremstraat 24 Het bestuur rekent gaarne op uw medewerking in dezen. Van de heer F. Bertijn: Gedenkboek adelborstenopleiding te Willemsoord 1854 - 1954. Mariniers van vandaag, het korps mariniers in 1980, samengesteld en getekend op het Hoofdkwar tier van het Korps Mariniers te Rotterdam. Van de heer R.G. Koningstein: de eerste drie jaargangen van het maandblad CITY (1983 t/m 1985); 5 nummers van het weekblad Jutternieuws 26/9 t/m 31-10-1983.

Levend Verleden - Den Helder | 1991 | | pagina 31