Waar is deze foto genomen? De mooiste plekjes in Oudorp Oudorp is maar klein, maar er is veel moois te bewonderen. Aan natuur en architectuur. Wat te denken van dc vele molens en de monumentale stolpboerderijen? En de natuur laat zich van zijn mooiste kant zien in de Oudorperhout, om maar iets te noemen. Maar zo zal ieder haar en zijn eigen voorkeur hebben. Toch zult u net als wij voor bepaalde plaatsen een speciale bewondering hebben. Noem die 'de mooiste plekjes', plaatsen waar je graag even naar toe gaat om er te genieten van de schoonheid. Soms zijn het echter plaatsen die bij velen onbekend zijn. Ze lopen (of fietsen) er regelmatig langs, maar ze zien het niet. Ze gaan eraan voorbij en missen dat speciale van die plek. Zoals bijvoorbeeld gebeurde na de verschijning vorig jaar van de Kroniek (van juni 2009). Op de voorkant prijkte een grote foto van de boerderij van Speeltuinvereniging Ons Kinder Belang (OKB), met op de voorgrond het bruggetje als opgang 36 Kroniek van oudorp iuni 2010 naar de achterdeur van de boerderij. Maar bijna niemand herkende deze plek. Ja, de OKB aan de Munnikenweg wist ieder wel te vinden, maar dit idyllisch stukje Oudorp was de meesten ontgaan en was nauwelijks bekend. Dat bracht ons op het idee om u uit te dagen om 'de mooiste plekjes' op te zoeken. Laat u ons dan weten dat u deze gevonden hebt. Want wij vragen: Waar zijn de onderstaande zes foto's van 'de mooiste plekjes' in Oudorp genomen Onder de goede inzenders verloten we enkele VW-bonnen.

Kroniek van Oudorp | 2010 | | pagina 36