De Stichting Historisch Oudorp heeft zich onder meer tot doel gesteld foto's die, op wat voor manier dan ook, een bijzondere of historische afbeelding weergeven van Oudorp, voor het nageslacht te bewaren. Heeft u ook de beschikking over dergelijke foto's en/of dia's, of weet u iemand die een bijzondere verzameling in zijn of haar bezit heeft? Wij stellen het zeer op prijs indien u dan even contact opneemt met Ton Smit (aj.smit@ tiscali.nl 072-511 52 90) of Jan de Moel (072 512 30 34). Zij zorgen voor de uitbreiding en beheer van ons historische fotoarchief. Ook stellen wij het op prijs als de herkomst van de foto bekend is. Voor de Kroniek van Oudorp 2008 zijn we op zoek naar een foto van Jaap Zeeman. Dhr Zeeman maakte in de 2e wereldoorlog deel uit van het verzet in Oudorp en omgeving. Dhr Destree in Noord Frankrijk is bezig over dit item een artikel te schrijven. Als u iets weet, reageert u dan even naar Peter Groot (pgrootjr@scarlet.nl 06-40519312) Onze website is in ontwikkeling. U kunt natuurlijk alvast even een kijkje nemen: www.historischoudorp.nl Sint Pancrasser Kees Bakker is onlangs overleden. Kees maakte er zijn hobby van om kaarten en foto's van Sint Pancras en omgeving te bewaren. Van de erven hebben wij maar liefst 4 fotoalbums over Oudorp ontvangen als geschenk aan de Stichting Historisch Oudorp. Onze hartelijke dank! Hier zo'n vergeten (lucht)foto. Boven rechts ziet u de toenmalige boerderij van Admiraal aan de Munnikenweg. Linksmidden de contouren van kasteel de Nieuwburgh. De volkstuintjes aan de Molenkade zijn er nog niet. Links ziet u boven de Hoornse Vaart de ronding waar ooit Molen F heeft gestaan. Kroniek van Oudorp 2007 6 Algemene oproep voor Oudorps beeldmateriaal

Kroniek van Oudorp | 2007 | | pagina 6