kil Kunst ie- aar gs- aor [1985 R er- In de kraam. Op haar een en twintigste trouwde ze en kreeg algauw haar eerste zoon Bas. Na vijf jaar kwam haar tweede zoon Tim ter wereld. Tot en met de geboorte van Tim werkte ze in de kraamzorg. Inmiddels ge scheiden zorgde ze in haar eentje voor haar twee kinderen. Ze had een fijne flat in iat an er- aar iet le an te ig- ?rk rk, al- uw len lan al- dat <an die ar ht- in de. lei- - W Heemskerk en van daaruit bouwde ze haar leven weer op. Ook was ze zeer actief op de basisschool van haar kinderen. Ze maakte o.a. een 'Uit de schoolklapper' voor alle basisscholen in Heemskerk. Dat was een catalogus met namen van bedrijven en particulieren die voor kinderen interessant waren. Bijvoorbeeld een uitgeverij, een drukkerij, een meubelmaker, een galerie, de muziekschool, beeldend kunstenaars enz. Inmiddels is ze al weer jaren gelukkig met Jan Lieverse, en heeft ze een kleindochter van alweer 20, en twee kleinzoons van res pectievelijk 19 en 16 jaar. De stichting'Culturele Cirkel'bestond al in Heemskerk, en de werkgroep tentoonstel lingen vroeg een medewerker Kunst en Educatie. Uiteraard allemaal nog vrijwilli gerswerk. In het Jansheeren culturele centrum, in het hart van het dorp, waren er concerten, theatervoorstellingen, activiteiten voor ouderen enz. Jenny organiseerde, samen met andere werkgroepleden, op de eerste verdieping van het centrum exposities met professionele kunstenaars. Eens per twee tot op de dag van vandaag voor dat ze makkelijk met mensen kan omgaan. E Hoobroeckx

De Kroniek : Graft-de Rijp en Schermer | 2018 | | pagina 43