81 De Algemene Ledenvergadering r, an- Wim Heine, voorzitter OHV ets r en Mijn voornemen is het komende jaar wat meer aandacht aan deze twee voor de vereni ging onmisbare groepen te besteden. Dat gebakje komt volgend jaar nog wel een keer en ik hoop en verwacht dat ik de meeste van de aanwezigen dan weer mag begroeten. Nogmaals mijn excuus voor de gang van zaken. Het betekent wel dat we bij de volgende jaarvergadering wat hebben goed te maken. Dat geldt niet alleen voor de ge bakjes. Door de turbulente gang van zaken hebben we helaas ook niet of nauwelijks aandacht kunnen besteden aan onze oud bestuursleden en vrijwilligers. Kortom, een fout met afspraken heeft toch heel wat gevolgen. Gelukkig hadden we een uitstekende lezing van Harold Bos, die ons een inkijkje gaf in de ontwikkeling van de meubelbouw in de loop der tijd in Nederland, en ook in deze regio. Naast de actieve betrokkenheid van de leden was mijn dag daarmee niet hele maal naar de knoppen, maar goed geslapen heb ik er niet van. Het resultaat was redelijk, maar we zaten wel wat dicht op elkaar in de kleine zaal, die langzamerhand ook steeds warmer werd. Ook de gebakjes moesten we helaas mis sen. De volgende dag hadden we echter 60 gebakjes over. Bestuursleden hebben nog dagen daarna gebakjes gegeten en ik moet zeggen: ze smaakten prima, maar na de derde had ik wel genoeg. Het had zo mooi kunnen zijn. Een jaarvergadering in het kader van het 40-jarig bestaan met een mooie zaal, een leuk gebakje, een aardige lezing en dit alles opgevrolijkt met een hapje en een drankje. Het liep helaas anders Een fout van ondergetekende bij het afspreken van de zaal maakte dat we heel veel moesten improviseren om toch de avond nog te redden. Dat is grotendeels gelukt, en niet in de minste plaats door Ernst en zijn team, die samen met de aanwezige leden met stoelen en koffie gingen slepen. Z 7 n

De Kroniek : Graft-de Rijp en Schermer | 2018 | | pagina 33