IMM null iniii SS - IL, Eric Berkhout 19 iet iet en joi ier ng og Wat is er dan wel zeker..? Zeker is dat het drukwerk verzorgd gaat worden door de al eerder genoemde Uitgeverij Noord-Holland. Zij leveren daar ook een 'technische man' bij voor de opmaak, in de persoon van Rolf Kliffen. Over het formaat is eveneens over eenstemming. Het huidige boekje is 22 bij 22 cm, maar wordt over het algemeen als een 'onhandig formaat'ervaren. Daarom zal het nieuwe boek 19 x 25 cm gaan meten. Dit is net even een paar centimeter kleiner dan A4-formaat. Als u de komende tijd een keer aangesproken wordt over iets wat betrekking heeft op uw woning, dan weet u waar het over gaat. Links Grote Dam 7, - Het Pakhuis - zoals het getekend in het nieuwe boek zal komen te staan tje in sis in ter ;rd iie de ep ert irij de ie- ar- rd. in ?k- .a- ■n. se u- iw :e) ok er de Besprekingen verkeren nog in een pril stadium. Zo is er nog weinig te zeggen over hoe we een en ander gaan financieren, wel zijn fond sen inmiddels aangeschre ven. Ook zijn we er nog niet helemaal uit wat de oplage gaat worden. Wellicht 1500 stuks. Als OHV zullen we wel meedoen in de kosten. U zult dat als lid terug gaan zien met een korting op deze unieke uitgave. is werkelijk niets meer hetzelfde. Ook nu hebben we Johan van Leeuwen weer bereid gevonden het tekenwerk te gaan doen. Het eerste boek kende wat 'ondergeschoven kindjes'. Van het Zuideinde zijn bijvoor beeld alleen de eerste drie panden en de stolp bij De Reiger beschreven, alles daar tussenin is weggela ten. Ook de Meelzak en de St. Jacobsbuurt deden niet mee. In het nieuwe boek krijgen deze allemaal een plekje. Wel dient opge merkt te worden dat het Westeinde - zonder daar een valide reden voor te hebben - in het nieuwe boek niet voorkomt. T

De Kroniek : Graft-de Rijp en Schermer | 2018 | | pagina 19