De museumwinkel Het winkelassortiment heeft veel aantrekkelijke artikelen om als cadeau te geven. In de vitrine staat prachtig keramiek, o.a. replica's van 17de eeuws polychrome bordjes en schaaltjes. De prijzen variëren tussen de 6 en 120. Er zijn boeken voor groot en klein, brochures, prentbriefkaarten, nostalgisch speelgoed en andere kleine hebbedingetjes. Een kleine greep uit het assortiment: oude ha- sarplezier •ezoek en cerboor is lart is om luis,Tuin- Boeken museum - Gebouwd in De Rijp - Doopsgezinden in de Gouden Eeuw - Zee van Land - 400jaar Beemster - Een dorp in de polder, van Van Deursen - Uit Museum In 't Houten Huis - Alle leuke museumadressen voor kinderen - De Walvis - Glas - Glazen Verhalen (over de Rijper Glazen) - Langs de deur en andere verhalen over De Rijp - Russen in De Rijp en andere verhalen door Hans Keuning - Een Kleine Kroniek van het Schermereiland van Hans Keuning - De historie van Mejuffrouw Sara Burgerhart van Hans Keuning - Van de Hoed en de Rand van Hans Keuning - Op Walvisjacht naar Spitsbergen - De Rijp en Graft in oude ansichten - Anno 1644Kerk Oost-Graftdijk2oio - De Kerkkroniek. 750 jaar St. Bonifatius De Rijp - Goed geschoten in De Rijp - De Rode Haan kraait700 jaar vrijwillige brandweer in De Rijp - Leeghwater en het Haarlemmermeer - Diverse uitgaven van het historisch tijdschrift van de OHV De Kroniek - De Buurtjes van De Rijp van Eric Berkhout - Geloof en Traditie beproefd - Het Mennopad, een wandeling door De Rijp Jeugdboeken: - Gouden boekje, Het Walvisje en De Brandweermannetjes a - Gouden boekje Anton vangt een vis - Assortiment Mini Gouden Boekjes a - Peter Smit. Jan Janse Weltevree (luisterkinderboek) Ook verkrijgbaar voor een MP3-speler. De prijs is dan - Mette en de grote brand. - De strijd om de Beemster - Jacht in de Walvisbaai ?draagt lar gratis, aarbij in- jk om te- ere infor- 1 van het nnen wij Zelfs een naar de 1»

De Kroniek : Graft-de Rijp en Schermer | 2015 | | pagina 55