Bulletin van het Museum "In 't Houten Huis" Van de voorzitter, de tentoonstelling "Streven naar Per- vreugde voor de verzamelaar, fectie", over botanische kunst van he- Ik hoop dat deze tentoonstelling u dit den, is tot in de laatste week door veel ook gaat brengen! bezoekers bekeken. Na de kindermiddag in de herfstvakan- AldertPilkes tie en de cultuurnacht staan er in de laatste maanden van dit jaar nog di verse activiteiten op het programma. Ik noem er een aantal: Als eerste onze bijeenkomst met alle vrijwilligers van het Grafter Raadhuis, de Maria Lijntje en van het museum. Dan bespreken we het afgelopen sei zoen en kijken we vooruit naar 2014. Met's middags op het programma een bezoek aan het vernieuwde Stedelijk Museum in Alkmaar. Zondag 24 november organiseren wij weer een aparte dag in ons museum: zo zijn er (oude) boeken en platen te koop, en er zijn dan ook een aantal experts aanwezig om alle vragen te beantwoor den over uw bijzondere voorwerpen. Op die dag is natuurlijk de museum win kel geopend en kunt u tevens een Sint Nicolaas- of Kerstgeschenk aanschaf fen. Komende winter komt er een tentoon stelling over een aantal verzamelaars. Een oproep in een aantal lokale week bladen leverde voldoende reacties op. Hierbij worden geen complete ver zamelingen getoond, doch geven wij een impressie die echter de verzame ling volledig karakteriseert. Het aantal verzamelthema's lijkt oneindig, maar is wel steeds een bron van kennis en van

De Kroniek : Graft-de Rijp en Schermer | 2013 | | pagina 49