TENTOONSTELLINGSAGENDA Museum: Tot en met 13 oktober - Streven naar perfectie, botanische kunst uit heden en verleden. Tot en met 13 oktober - Natuurlijke ritmen in toevalligheid, schilderijen van Annet de Gruyter. (zie artikel) (in de galerij) Openingstijden museum: T/m 13 oktober: dinsdag t/m zondag van 13.00 -17.00 uur. Vanaf 14 oktober zondag van 13-17 uur. T: 0299-671286 W: www.houtenhuis.nl Volg onsopTwitter: www.twitter.com/@mushoutenhuis Raadhuis Graft Tot en met 13 oktober - Grafter raadhuis 400 jaar. Een tentoonstelling met afbeeldingen en objec ten waarop het Grafter raadhuis staat verbeeld. Het boek Helderrode stenen van Fred Hoek en Herman Meddens is zowel te koop in het museum als in het Grafter raadhuis (e 10). Openingstijden Grafter raadhuis: Vanaf september t/m 13 oktober: zaterdag en zondag van 13.00 - 17.00 uur. Vanaf 14 oktober gesloten. Mededelingen: Museum zoekt een nieuwe PR-vrouw of man Het museum is nog steeds op zoek naar een nieuwe vrijwillige Pr-man of-vrouw, die de beheerder/ conservator een dagdeel in de week ondersteunt bij alle PR-werkzaamheden. Ervaring met het schrijven van teksten is hierbij een pre. Wat zijn de taken? - Het schrijven van persberichten, de halfjaarlijkse nieuwsbrief (doelgroep: het museumbestuur en de vrijwilligers) en korte teksten voor Historisch Tijdschrift De Kroniek een uitgave van de Oudheidkundige Vereniging en het museum (4X per jaar). - Het onderhouden van contacten met de lokale en regionale pers, RTVNH en soms met de landelijke pers. - Incidenteel meeschrijven aan teksten bij tentoonstellingen en voor het jaarverslag. Voor meer informatie kunt u contact opnemen met Jenny Mulder (beheerder/conservator) 0299 671286 of museum@houtenhuis.nl. 54

De Kroniek : Graft-de Rijp en Schermer | 2013 | | pagina 54