TENTOONSTELLINGSAGENDA Museum: Tot en met 13 oktober - Streven naar perfectie, botanische kunst uit heden en verleden. - Bota nische tekeningen van Klaas Admiraal en Hendrik Weeshoff, uit de collectie van het museum en Vereniging van Botanische Kunstenaars Nederland (zie artikel). Tot en met juni - Van inktlap tot laptop, Sf. Jozefschool De Rijp 100 jaar (in de galerij). 3 augustus tot en met 13 oktober - Natuurlijke ritmen in toevalligheden, gemengde techniek op papier, van Annet de Gruyter (in de galerij). Openingstijden museum: Juni, juli, augustus: di t/m zo 11-17 uur -1 september t/m 14 oktober: di t/m zo 13-17 uur. -13,14,15 september i.v.m. de kermis gesloten. Museum In't Houten Huis,Tuingracht 13,1483 AP De Rijp www.houtenhuis.nl Volg ons op Twitter: www.twitter.com/@mushoutenhuis Raadhuis Graft Tot en met 13 oktober - Grafter raadhuis 400 jaar. Een tentoonstelling met afbeeldingen en objecten waarop het Grafter raadhuis staat afgebeeld (zie artikel). Openingstijden Grafter raadhuis: Juni: zaterdag en zondag van 13.00 - 17.00 uur. Juli en augustus: woensdag t/m zondag van 13.00 -17.00 uur. Vanaf september: zaterdag en zondag van 13.00 -17.00 uur. Mededelingen: Museum zoekt een nieuwe PR-vrouw of man Het museum is naarstig op zoek naar een nieuwe vrijwillige medewerker, die de beheerder/conser vatoreen dagdeel in de week ondersteunt bij alle PR-werkzaamheden. Ervaring met het schrijven van teksten is hierbij een pré. Wat zijn de taken? - Het schrijven van persberichten, de halfjaarlijkse nieuwsbrief (doelgroep: het museumbestuur en de vrijwilligers) en korte teksten voor Historisch Tijdschrift De Kroniek een uitgave van de Oudheidkundige Vereniging en het museum (4X per jaar). - Het onderhouden van contacten met de lokale en regionale pers, RTVNH en soms met de landelijke pers. - Incidenteel meeschrijven aan teksten bij tentoonstellingen en voor het jaarverslag. Voor meer informatie kunt u contact opnemen met Jenny Mulder (beheerder/conservator) 0299 671286 of museum@houtenhuis.nl. 62

De Kroniek : Graft-de Rijp en Schermer | 2013 | | pagina 62