Nr.44 Dhr. Plevier. Nr.46 Jan enTrien Blokdijk-Mulvervolgens wed. Smit. Nr.48 Familie Dijkstra en meester Van de Berg. Nr.50 Mevrouw Pottegies. Wat mij nog steeds bij blijft is het verlies van haar zoon in 1950. Tijdens het aardappelrooien door de bliksen getroffen en overleden. Mij heeft ze nog een keer gewaarschuwd voor de 'bulle bak' toen ik te dicht bij het water speelde. Nr.52 Familie Dammes, wat later Maarten Alles. Nr.54 Familie D.Berkhout, vervolgens Fami lie Londo (politieagent) en de Familie Fop- pes (politieagent). Nr.56 Familie Van Kluiven. Nr.58 Familie Hottentot. Vader Hottentot was postbode en staat met zijn vrouw op een ansichtkaart afge beeld. Zoon Kees was een vreem de! Kees was duiven melker, maar in het dui venhok moest je echt niet komen met knappe schoenen. Op de bo dem van het hok lag een dikke laag stront. In de rol van gast-verslaggever e.g. fotograaf maakte hij eens zeer bont. Voor een verslag van A.V.V. lag Kees op veld in allerlei standen Nr.6o Familie Betje Konijn. Nr.62 Grenzend aan Graft, Familie Bik Bak ker. Als ik vermeld dat ook hier melkbus sen aan de weg stonden, dan kent u zijn beroep. Met dank aan: Piet Berkhout en Martin Da- lenberg Jan Prins Ik geef de pen door aan Piet Berkhout met een verhaal over de Eilandspolder. en hoeken foto's te maken van de spelers en de spelmomenten, ledereen was zeer be nieuwd naar het resultaat dat erg lang op zich liet wachten. Er zat geen rolletje in zijn toestel! 88

De Kroniek : Graft-de Rijp en Schermer | 2012 | | pagina 40