RAADHUISBERICHTEN Een oproep aan de leden Een (dringend) verzoek Zoals wij al in de jaarvergadering in april 2012 hebben meegedeeld, heeft onze se cretaris de heer Dick Mantel, zeer tot onze spijt, besloten om zijn activiteiten voor de Oudheidkundige Vereniging binnen af zienbare tijd te beëindigen. Naast zijn functie als secretaris, sinds meer dan 10 jaar, is Dick, zoals u onge twijfeld weet, tevens eindredacteur van de Kroniek. En daarbij verzorgt hij samen met zijn vrouw Thea ook de opmaak van de Kroniek. Wij zijn zoals u begrijpt, naarstig op zoek naar een opvolger voor Dick. Ënerzijds zoeken wij een nieuwe secretaris in het bestuur. Anderzijds zoeken wij een (eind)-redacteur voor de Kroniek. Deze 2 functies kunnen door één persoon worden gedaan, maar ook door 2 personen. Daarnaast zoeken wij iemand voor de op maak van de Kroniek, liefst een persoon met ervaring in het digitaal opmaken van teksten, met foto's. Bent u zelf geïnteresseerd of weet u ie mand, die hiervoor in aanmerking komt, laat het ons weten! In dit nummer vinden degenen die de con tributie voor 2012 nog niet hebben voldaan een inlegvel met het vriendelijke verzoek om dit alsnog te doen. Wilt u a.u.b, a.u.b aan dit verzoek voldoen? Algemene vergadering Vijf en veertig leden woonden de Algeme ne Vergadering op 18 april bij in het Rijper Huis. Na een vlot voorlopend huishoudelijk deel hielden Harry de Raad en Jesse van Deijl van het Regionaal Archief in Alkmaar een enthousiast makende presentatie over de werkzaamheden van het archief. Een verslag elders in dit nummer. Excursies en lezing Het eerstkomende gezamenlijke evene ment is de zomeravondwandeling, op donderdag 21 juni in Broek in Waterland. Aankondiging en programma vindt u in deze Kroniek. De najaarsexcursie gaat naar Zwolle en Vaassen op zaterdag 22 septem ber. De najaarslezing is op woensdag 24 okt. om 20.00 uur in de Noordeinder Ver maning. De heer Ernsting van de vereni ging 'De Pom' houdt dan een lezing. Inlichtingen over de functies kunt u inwin- nem bij het bestuur. Deze Kroniek Namens het bestuur, Weyert de Boer, voorzitter. Wat zou deze Kroniek zijn zonder verhalen over en verhalen van dominees. Deze keer

De Kroniek : Graft-de Rijp en Schermer | 2012 | | pagina 3