Een heel dringend verzoek!!! A Till f RAADHUIS BERICHTEN U treft in dit nummer de acceptgirokaart aan voor betaling van het lidmaatschap voor 2012. We hebben door de hogere drukkosten moeten besluiten de con tributie met i euro te verhogen. Dit is uiteraard op de Algemene Vergadering bekrachtigd. U zult het met ons eens zijn dat het voor vier Kronieken en alle andere faciliteiten een 'koopie' blijft. Het heel dringende verzoek is of u zo snel mogelijk wilt betalen. Niet omdat we zo slecht bij kas zitten, maar omdat we onze tijd heel graag willen besteden aan het historische werk (voor u onder andere). Als u wist hoeveel tijd het innen van achterstallige contributie vergt, dan had u, bij wijze van spreken, vorige week al betaald. En de ervaring leert, dat kan uw redacteur uit eigen ervaring bevesti gen, dat als je niet direct betaalt, je het gewoon vergeet. Geen kwade wil, maar een menselijk trekje. De najaarsexcursie, de najaarslezing EN DE VRIJWILLIGERSMIDDAG De najaarsexcursie trok, zoals gebruike lijk, zeer velen. Twee en zestig personen bezochten Leerdam. Eigenlijk hoeft niet meer vermeld te worden dat het feit dat Michèle de organisatie verzorgt, altijd ga randeert dat alles vlekkeloos verloopt. Aan de andere kant, sommige dingen kunnen niet vaak genoeg gezegd worden. Michèle bedankt! Het was weer een geslaagde dag, met iets minder'historie'dan anders, maar mede door het voortreffelijke weer een plezier om mee te maken. In dit nummer een, door drukke werkzaamheden van uw redacteur, kort verslag. Cunera Vergeer van de Vereniging Hen- drick de Keyser hield op onze najaarslezing een zeer deskundig en enthousiast verhaal over de werkzaamheden van haar vereni ging. Ongeveer veertig personen hadden de weg naar het kerkje in West-Graftdijk gevonden en hadden daar geen spijt van. Een kort verslag in deze Kroniek. Op 5 november organiseerde de vereni ging haar tweejaarlijkse vrijwilligersmid- dag. Om blijk te geven aan haar erkente lijkheid jegens de vele vrijwilligers die zich inzetten voor de vereniging. De leden van de werkgroepen, degenen die voor de Kro niek werken, het rondbrengen en de op maak. De medewerkers die zich inzetten voor het technische werk, voor het archief en voor de ledenadministratie. Er werd een bezoek gebracht aan de museumboerderij in Hoogwoud en daarna werd er wat ge dronken en werd de maaltijd genuttigd in het Gafter Raadhuis. De geanimeerde gesprekken getuigden van een gezellig samen zijn van de werkers voor'onze'ver eniging. 131

De Kroniek : Graft-de Rijp en Schermer | 2011 | | pagina 3