TENTOONSTELLINGSAGENDA: Met de mogelijkheid mee te varen vanuit De Rijp naar de Mijzen. Wij zijn aan het verkennen of eenmalig een tocht naar de Kaasmarkt van Alkmaar mogelijk is. Als promotie voor ons muse um en de Maria Lijntje. En is historisch ver antwoord want beurtvaartonderneming Visser vaarde ook op het traject De Rijp - Alkmaar. Op 19 juli jl. was er een bijeenkomst met de gastvrouwen- en heren van Het Mu seum. Door Els Nooij en Jenny Mulder is een spreekwoorden-tocht door onze vaste tentoonstelling gemaakt. Daarvoor is een gratis boekje beschikbaar en zo krijgt uw bezoek aan ons museum er een extra di mensie bij. Over bezoekers gesproken:: tot nu toe mogen wij niet klagen over het aantal. In vergelijking met het ie halfjaar van 2010 hebben we dit jaar al 400 bezoekers meer ontvangen. Maar dat is ook noodzakelijk en bete kent ook dat wij een 'PR-offensief' zijn begonnen. Dat betekent het bezoeken en achterlaten van informatiemappen op bij alle locaties waar potentiele bezoekers komen. Bij andere musea, de VVV's maar ook de hotels en de Bed&Breakfast in deze regio. Bij hotel de Rijper Eilanden ligt op elke hotelkamer een informatiemap en de Spaarman kar, die in de lounge van het ho tel staat, is opnieuw ingericht met informa tie over het museum. In het bestuur hebben wij onlangs het tentoonstellingsprogramma voor 2012 be sproken. Er zijn weer leuke tentoonstellin gen op komst waaronder in 2012 over 400 jaar Beemster. Maar bekijk eerst nog even onze huidige tentoonstellingen! Aldert Pilkes Museum: T/m 16 oktober JanJanse Weltevree, overleven in een onbekende wereld Oktober Maand van de geschiedenis - thema IK WIJ 15 oktober Museumnacht - thema Passie 19 oktober Kindermiddag 7 november Tentoonstelling in het kader van 'passie'galerij) Grafter raadhuis T/m 16 oktober 2011 Getrouwd in Graft, trouwfoto's van de afgelopen 60 jaar 118

De Kroniek : Graft-de Rijp en Schermer | 2011 | | pagina 34