Adriaentgen Pieters linnenverkoopster competeert over gelevert lijwaet de somme van twaelff guldens eenen stuyver volgens hare reeckeninge. Segge 12 g. 1 st. Laurens Cornelisz. Gorter competeert als reste over gelevert vleijs volgens sijne reeckeninge de somme van elff guldens. Segge 11 g. Dirck Jansz. Bijl int hooft van desen genomineert competeert over geleent geld de somme van acht guldens sestien stuijvers. Segge 8g. 16 st. Jan Jansz. koussenverkoper competeert over geleverde koussen volgens sijne reecke ninge de somme van vijff guldens. Segge 5 g. Harck Meusz. op de hoeck vant Fnidsen competeert over gehaelt goet volgens sijne reeckeninge de somme van vijff guldens. Segge 5 g. Neeltgen Claes linnenverkoopster competeert over gelevert lijwaet de somme van vijer guldens ende tien stuyvers. Segge 4g. 10 st. Philps Willemsz. Schoorenburch competeert over gehaelde waer de somme van drije guldens ende negentien stuijvers volgens sijne reeckeninge. Segge 3 g. 19 st. Jan Broersz. Backer competeert over gehaelt broodt volgens sijne reeckeninge de somme van twee guldens en seventien stuijvers. Segge 2 g. 17 st. Claes Jansz. Ommen zijdewinckelier competeert over gehaelde waer de somme van twee guldens ende drije stuijvers volgens sijne reeckninge. Segge 2 g. 3 st. Eva van der Hooch competeert mede over gehaelde waer volgens hare reeckeninge de somme van twee guldens ende twee stuijvers acht penningen. Segge 2 g. 2 st. 8 p. Jacob Pietersz. Vlamingh, herbergier in de Blauwe Huijs, competeert de somme van twee guldens ende twee stuijvers over het gelach tsijnen huijse verteert op seeckere comparitie van desen boedels wegens aldaer gehouden. Segge 2 g. 2 st. Huijbert Adriaensz. buijerman in de nieuwe bedijckte Schermeer competeert over 't weijden van des overledens koeijen de somme van thien guldens ende sestien stuij vers. Segge lOg.lóst. Jan Reijersz. mede buijerman aldaer competeert over gelevert stroo de somme van eene gulden ende sestien stuijvers. Segge 1 g. 16 st. Jan Claesz. Schoenmaecker competeert over een paer schoenen volgens sijne reecke ninge de somme van eene gulden ende twaelff stuijvers. Segge 1 g. 12 st. De dootschulden ende eenige andere onkosten op dese scheijdinge gevallen bedragen in't geheel volgens de specificatie de somme van Compareerde voor mijn notaris voor genoempt in kennisse ende ten bijwesen van de naerverscheij- dene getuijgen d'eerbare Anna Pietersdr. naergelaten weduwe van wijlen Jan IJsbrantsz., alias Kalis Jan, in 't hooft van desen genomineert ende verklaarde zij comparanten bij ware woorden ende wet tige gedane stipulatie aen handen mijns notarij bovenstaenden inventaris in allen deelen te wesen 107

De Kroniek : Graft-de Rijp en Schermer | 2011 | | pagina 23