De werkgroep West-Graftdijk Het wachten is wat betreft de werkgroep op een volgend onderzoeksartikel. Dat zal onge twijfeld komen! Activiteiten en mededelingen Het archief werd beheerd door Fred Hoek, met Hans Geusebroek als waardevol medewer ker. Vanaf deze plaats onze dank voor hem! Leo den Engelse beheerde weer de fotocollec tie-afdeling. Zowel op onze archief-afdeling als op de foto-afdeling is nog steeds drin gend behoefte aan nieuwe medewerkers. Op onze archief-afdeling gaat het vooral om iemand die handig is met de computer. Meldt u aan! Bij Fred Hoek (0299- 673063) voor de archief-afdeling en bij Leo den Engels (0299-673044) voor de foto-afdeling. Onze grote dank weer voor degene die de organisatie van de zomeravondwandeling en de najaarsexcursie verzorgde: Michèle Tromp. Na de pauze van de Algemene Vergadering op 14 april 2010 organiseerde de vereniging een lezing die gehouden werd door Han van Zwet over de aanpak, kosten en baten van de bedijkingen in Noord-Holland. Een verslag heeft gestaan in De Kroniek, nr. 3 van 2010. Marken was de plaats voor de zomeravondwandeling op maandag 21 juni 2010. Dertig personen hadden op de prachtige zomeravond de weg naar Marken gevonden. Zie voor het verslag De Kroniek nr. 3,2010. De najaarsexcursie ging dit jaar op de gewone tijd, eind september t.w. de 25 ste, naar Den Haag. Vele mensen moesten teleurgesteld worden omdat de bus heel snel volgeboekt was. De organisatie was weer in de vertrouwde handen van Michèle Tromp, het leverde een heel boeiende dag op. Een verslag in De Kroniek nr. 4, 2010. De najaarslezing viel op donderdag 21 oktober 2010 en vond plaats in het kerkje in West- Graftdijk. Een vol kerkje luisterde geboeid naar het verhaal van Douwe Bartstra over de gasbronnen in Noord-Holland. Het verslag staat in De Kroniek nr. 4,2010. Weyert de Boer woonde weer, als vertegenwoordiger van ons bestuur, de vergaderingen van het bestuur van het museum bij. Dick Mantel

De Kroniek : Graft-de Rijp en Schermer | 2011 | | pagina 55