In dit nummer ingevoegd (J o So De jaarstukken van de secretaris voor de Algemene Vergadering van woensdag 27 april 2011 (de agenda, de notulen van de Algemene Vergadering 2010, het jaarver slag 2010). De financiële stukken krijgt u ter vergadering. De lezing na deze verga dering staat verderop aangekondigd. Vervelend, voor u (en voor ons) We hebben veel betalingen van het lid maatschapsgeld nog niet binnen. Verve lend voor u als u gelijk al betaald heeft en dit toch weer moet lezen. Vervelend voor ons, want te late betalingen kosten enorm veel tijd. Wilt u a.u.b. even nagaan of u al betaald heeft? U helpt ons daarbij gewel dig. Bedenkt u wel dat u de acceptgiro al in december 2010 binnenkreeg. Dus als u een vlotte betaler bent, heeft u die toen al voldaan! Nog een keer een bericht in mineur, MAAR OOK GOED NIEUWS Tot onze spijt heeft Margreet Hoek beslo ten te bedanken als bestuurslid en haar werk voor de ledenadministratie van onze vereniging te beëindigen. We prijzen ons gelukkig een opvolger voor de ledenad ministratie te hebben gevonden in de per soon van Jan Groenewold. Verder zijn we blij dat Paul Schouten op dit moment onze bestuursvergaderingen bijwoont om over enige tijd te beslissen of hij tot het bestuur wil toetreden. Komend jaar Er wachten u weer, zoals u van ons ge wend bent, interessante evenementen. Een lezing na de Algemene Vergadering op woensdag 27 april in het Rijper Huis. De aankondiging staat in deze Kroniek. De zomeravondwandeling op dinsdag 21 juni in Egmond aan Zee. De najaarsexcursie op zaterdag 24 september naar Leerdam en Gouda en de najaarslezing op woensdag 19 oktober op een nog onbekende plaats en over een nog onbekend onderwerp. In dit nummer Fred Hoek is weer zeer actief geweest, met als resultaat een uitgebreid artikel over de familie Verhage uit West-Graftdijk. Verder heeft Margreet Hoek de notulen van het Witte Kruis, afdeling Schermeer en omste ken doorgespit. Daarvan een verslag. In dit nummer ook een voorproefje van de vervolg uitgave van 'Langs de deur', in de vorm van een herinnering van Hans Keu- ning. Alles over de precieze plaats van de Mijzenkapel, over leylijnen en Wilhelmus Grasmeer in de volgende Kroniek. Dick Mantel 3

De Kroniek : Graft-de Rijp en Schermer | 2011 | | pagina 3