Rust en Regelmaat'door mej. van Hulst, voor metselwerk en Verweel en Kriller voor wijkverpleegster te Leeuwarden. Goed timmerwerk. De bedragen zijn respectie- voor 100 exemplaren; om bij het sluiten velijk 118 en 120 gulden en 64,50 en 55,-. van een huwelijk aan de betrokken perso- Op de algemene ledenvergadering zal dit nen ter hand te stellen of om bij vergroting behandeld worden, van gezinnen door de geneeskundige te worden uitgereikt In 1908 komt de aanschaf van een bran card aan de orde. Aan de magazijnmeester 1901. Op de vergadering van 8 mei komt de wordt gevraagd of hij genegen zou zijn aan ontsmetting ter sprake en de vraag wie de het afgeven en in ontvangst nemen van kosten zal dragen. Eindelijk wordt besloten een lighuisje behulpzaam te willen zijn. dat bij onvermogenden desinfectie zal ge- Want het zou te duur zijn steeds Verweel schieden voor rekening van de afdeling en daarvoor te moeten halen. De bestuursle- dat gegoeden gewezen zullen worden op den vinden verder dat een ieder die een het grote nut van ontsmet ting bij besmettelijke ziek ten, terwijl ook zij, zo ze be zwaar maken de kosten zelf te dragen, gerechtigd zullen zijn de ontsmetting te doen geschieden op kosten der afdeling. Op de laatste bij eenkomst van dit jaar wordt een nieuwe voorzitter geko zen. De heer ten Veldhuijs, arts, wordt aangewezen met 5 van de 6 stemmen. De an dere stem was voor de heer Brak.Ten Veldhuijs aanvaardt zijn benoeming en vraagt aan zijn medebestuursleden hem zijn weinige ervaring niet kwalijk te zullen nemen, (zie tabel). In het jaar 1903 wil de heer Asjes het gedeelte van het pand verkopen waar het ma- gazijn in gevestigd is en wel voor f 600,-. Op voorwaarde -s - 'A^Jj li- dat de afdeling 2 scheidings- muren laat maken voor haar kosten. Daar is prijsopgave Een foto von Mabuur, of wel Johonno Mario Bakels uit Groot voor gevraagd aan de heren schermer. Kurend in het huisje op het Noordeinde. Ze zal gene- Frankenhout en Hoogland zen en tamelijk oud worden. 27

De Kroniek : Graft-de Rijp en Schermer | 2011 | | pagina 27