Nog steeds een verzoek We missen de betaling voor 2010 van een aantal leden. Kijkt u a.u.b. even na of u aan uw verplichtingen voldaan heeft. De ac ceptgiro was in Kroniek nr. 4, 2009 toege voegd (december 2009). Mocht u aarzelen 'heb ik nou betaald of niet', neem dan even contact met de penningmeester op. De Algemene Vergadering Op de Algemene Vergadering hebben we helaas afscheid moeten nemen van Jan Kaptein als bestuurslid. Na vele jaren trou we dienst, als archiefbeheerder, praktisch vanaf het begin en vanaf 2003 als bestuurs lid, heeft Jan terecht besloten dat het werk door anderen overgenomen moet wor den. Ter vergadering kreeg Jan, na toege sproken te zijn door onze voorzitter, een cadeaubon en voor Rita bloemen. Na een vlot verlopen algemeen gedeelte hield Han van Zwet een lezing die door de aanwezigen met veel interesse gevolgd werd. Een verslag vindt u elders in dit num mer. Nogmaals de data Maandag 21 juni de zomeravondwande ling op Marken. Een korte beschrijving op de volgende pagina. Zaterdag 25 sept. De najaarsexcursie. Naar Den Haag dit jaar! Beschrijving en aanmeld formulier is bij deze Kroniek ingevoegd. Donderdag 21 okt. De najaarslezing. Over gasbronnen in Noord-Holland, gehouden door Douwe Bartstra, de grote deskundige op dit gebied. Deze Kroniek Een bijzonder nummer weer deze keer, want Jan Kaptein heeft een overzicht van de prentbriefkaarten uitgegeven door de eerste uitgever van prentbriefkaarten in De Rijp, J. W. van Raven, gemaakt. Door on der meer zijn deskundige beschrijving van de opbouw van de collectie is het een zeer waardevol artikel geworden. Verder een artikel van Diederik Aten over het Walhuis, waarvoor onze dank! En een verslag van de lezing van Han van Zwet. Een aantal artikelen zijn al een keer aan gekondigd, maar door niet gepland aan bod opgeschoven. Bedwing uw ongeduld, ze komen er aan. Dick Mantel 63

De Kroniek : Graft-de Rijp en Schermer | 2010 | | pagina 3