RAADHUISBERICHTEN De gebruikelijke vervelende opening Voor u vervelend en voor ons vervelend. Wilt u a.u.b. nagaan of u het lidmaatschaps geld voor 2010 al voldaan heeft?? Een he leboel van u hebben al betaald, maar van ongeveer 110 uwer hebben we nog geen betaling ontvangen. De vereniging run nen is tijdrovend en u kunt ons op dit punt heel erg helpen! Maar loopt u a.u.b. uw ad ministratie goed na. Een dubbele betaling lijkt aantrekkelijk, maar geeft ook weer een heleboel rompslomp. De Algemene Vergadering Bij dit nummer gevoegd vindt u de stuk ken voor de Algemene Vergadering van woensdag 14 april, 20.00 uur in Het Rijper Huis. Wij zijn heel erg blij dat we Han van Zwet, die u kent van enkele jaren geleden, bereid hebben gevonden om voor ons de lezing na de pauze te verzorgen. Han van Zwet is op 2 september 2009 gepromo veerd op het onderwerp 'Lofwaerdighe dijckagies en miserabele polders. Een fi nanciële analyse van landaanwinningspro jecten in Hollands Noorderkwartier'. Een korte inhoud van de lezing vindt u op de volgende bladzijde. Alvast noteren Woensdag 14 april valt dus de Algemene Vergadering. De zomeravondwandeling weer op de 'gewone' datum, maandag 21 juni. De najaarsexcursie hebben we ge pland op zaterdag 25 september en de najaarslezing op donderdag 21 oktober. Nadere berichten volgen uiteraard. In dit nummer Fred Hoek heeft een hele grote, bijna al lesomvattende bijdrage aan deze Kroniek geleverd. Een uitgebreide, zeer degelijke beschrijving van alle verschijningsvormen van de oude Grafter kerk. Het is een stan daardwerk over de kerk geworden. Begin april vindt de officiële bijeenkomst plaats ter gelegenheid van de plaatsing van de oude deuren. Omdat we graag wilden dat op dat tijdstip de Kroniek met het artikel over de kerk beschikbaar is, hebben we be sloten van de geplande vulling van de Kro niek af te wijken. Ook van de hand van Fred twee aanvullingen op het Zouaven-artikel van Jan Deckwitz. Horend bij hetzelfde artikel ook een aanvulling van de heer Th. Commandeur en nog een aanvulling van Aldert Pilkes op het artikel over de radio distributie in De Rijp van Hans Keuning. Dick Mantel 3

De Kroniek : Graft-de Rijp en Schermer | 2010 | | pagina 3