Het bestuur wenst u prettige kerstdagen, een goed jaar einde en een heel gelukkig 2010. En we spreken de wens uit dat u in het nieuwe jaar veel nieuwe leden voor onze vereniging aanbrengt en dat u nog eens diep nadenkt over de vraag of u nog niet wat tijd over heen om ons te helpen bij ons werk. die varieerden van satyrisch actueel tot poëtisch, voorzien van een meeslepende melodie. Met een geestige, droge humor werden de liedjes aan elkaar verbonden. De Oudheidkundige Vereniging organi seerde deze middag in samenwerking met de Stichting Noordeinder Vermaning. De vrijwilligers van deze stichting zorgden er voor dat alles op rolletjes verliep. Daarvoor onze hartelijke dank!! De inhoud van Kroniek nummer vier Een artikel over de Klaterbuurt van Jan Deckwitz, Jan de Groot en Andries de Jong. Onze grote dank daarvoor. Verder een uit gebreid artikel van Eric Berkhout over de Buurtjes. We zijn heel blij dat hij zich bege ven heeft op het pad van beschrijvers van de lokale historie. Het artikel belooft veel voor de toekomst, we hopen nog veel van hem te kunnen verwelkomen. Naast deze twee artikelen dus de verslagen. Dick Mantel Helaas! Jaap Feenstra is gestopt met zijn werk zaamheden aan de fotocollectie van onze Oudheidkundige Vereniging. Jaap begon deze werkzaamheden in het jaar 1997 dat Jan Oldenburg het beheer van die collectie overdroeg aan Leo den Engelse. Twaalf jaar lang heeft Jaap op de dinsdag zijn aandeel geleverd. Met de opening van het nieuwe muse umgebouw aan de Tuingracht in De Rijp verhuisde ook de fotocollectie uit het raadhuis Graft hier naar toe en werd het veel stiller op de zolder van het raadhuis waar alleen de documentatieafdeling ach ter bleef. Jaap heeft in zijn Grafter tijd ook zijn grote technische vaardigheden kun nen aanwenden voor een aantal verbete ringen in de documentatieruimte van ons clubgebouw. De vereniging wil hem graag danken voor zijn inzet. Jan Kaptein, namens het bestuur EEN VROEGE, MAAR ZEER GEMEENDE WENS 172

De Kroniek : Graft-de Rijp en Schermer | 2009 | | pagina 4