RAADHUISBERICHTEN Wat is geweest en wat er aan komt In dit nummer en het volgende Zoals altijd hebben we, dankzij Michèle, een geslaagde zomeravondwandeling -dit jaar op 22 juni- achter de rug. In dit num mer een verslag. De najaarsexcursie. Zoals we dat gewend zijn was de bus (62 personen) al snel volge boekt. Er zijn 6 personen op de wachtlijst geplaatst, zij hebben bericht van Michèle gekregen. Als u geen bericht heeft gekre gen bent u dus geplaatst. U krijgt dan kort van tevoren het programma en de vertrek tijd toegestuurd. In dit nummer vind u een korte samen vatting van de najaarslezing die gehouden wordt door mevr. Cynthia Siefers- van Lijf. En last but not least: de vrijwilligers krijgen binnenkort een uitnodiging voor de 'hap pening'die we op zondag 8 november or ganiseren ('s middags). Een artikel van Fred Hoek over een landver huizer uit de Schermer, van de werkgroep West-Graftdijk over de Eerste Graftdijker Autobusonderneming en van Cor Booy over nóg een Zouaaf. Hiervoor onze harte lijke dank! Verder een artikel over de pro testante religiegeschiedenis. De schrijver hoopt dat u, hoewel het artikel algemener is dan u gewend bent, het kan waarderen. De inhoud valt soms slecht te plannen, dus onder voorbehoud de inhoud van het volgende nummer: een verslag van 60 jaar Nederlands Hervormde Vrouwenvereni ging Schermerhorn en een verhaal over de belevenissen van Jan Thomas tussen Kol derveen en Schermerhorn. Dick Mantel Hensbeker Waterschap de Schermeer Foto: Cynthia Siefers Zie volgende pagina 107

De Kroniek : Graft-de Rijp en Schermer | 2009 | | pagina 3