Het aantal zitplaatsen bedraagt voor den Fiatbus 16, voor den Fordbus 13 en voor den G.M.C. bus 21 (aantal staan plaatsen 3). De lengte en de breedte zijn van den Fiatbus onderscheidenlijk 5.15 M. en 1.90 M., die van den Fordbus 4.60 M. en 1.86 M. en die van den G.M.C. bus 6.25 M. en 2.15 M. De ondernemers moeten ter beoorde ling van Gedeputeerde Staten over vol doende reserve-autobussen beschik ken, zoodat het vervoer geregeld kan plaats hebben. De ondernemers zijn onverminderd het bepaalde in artikel 12 der Wet der goedkeuring van Gedeputeerde Staten, geldig gedurende twee maan den, nadat de termijn voor het instel len van hooger beroep is verstreken, of, in geval van hooger beroep, nadat de Kroon heeft beslist. 4. De tarieven moeten aan de goedkeu ring van Gedeputeerde Staten worden onderworpen. De thans aan dit College medegedeelde tarieven zullen gelden gedurende twee maanden, nadat de termijn voor het instellen van hooger beroep is verstreken, of, in geval van hooger beroep, nadat de Kroon heeft beslist. Op de radbrug bij de werf in West-Graftdijk; 1933 Openbare Vervoermiddelen, verplicht hunne diensten uit te oefenen volgens de dienstregelingen, welke door Ge deputeerde Staten zijn goedgekeurd. Indien dit College wijziging van de dienstregelingen verlangt, wordt daar aan door hen voldaan. De thans van kracht zijnde en aan Gedeputeerde Staten medegedeelde dienstregelin gen blijven, behoudens wijziging on- 5. Behoudens wijziging onder goedkeu ring van Gedeputeerde Staten worden de volgende trajecten gevolgd: a. voorden dienst Alkmaar-Spijkerboor: van Alkmaar, door Omval, langs de Noordervaart, de Zuidervaart, den Laanweg en den dijk van de Schermeer, over Driehuizen, over West-Graftdijk en Oost-Graftdijk, langs het Noordhol- 130

De Kroniek : Graft-de Rijp en Schermer | 2009 | | pagina 26