Bulletin van het Musem "In 't Houten Huis" VAN DE VOORZITTER, Zo evalueer je met elkaar het afgelopen jaar en even later sta je al weer mid den in het nieuwe museum jaar. Met volop het voorbereiden van de nieuwe tentoonstellingen. Als eerste komt er de tentoonstelling over de beurtvaarton- derneming Visser. Gelet op het materi aal en de verhalen die er nog zijn moet u die zeker zien! Hou de aankondigingen in de gaten zodat u op tijd uw bezoek kunt plannen. Het Cultureel Platform van de Ge meente Graft-De Rijp organiseert jaar lijks een aantal evenementen waaron der de museumnacht. Deze week was ik bij het eerste overleg over de volgende museumnacht in oktober. Samen met de andere deelnemers is van gedachten gewisseld over het thema, de financie ring en de organisatie. Voor de coördi natie van alle activiteiten zoekt het Cul tureel Platform een vrijwilliger die dit goed kan en leuk vindt om te doen. Dus als u dat bent of iemand weet, bericht het mij. Voor het museum is Frits Lieman be zig het rooster in te vullen voor de open stelling van het museum. Rekening houdend met ieder zijn wensen lukt dit meestal aardig. Maar extra vrijwilligers zijn altijd welkom. Dat gaat natuurlijk ook op voor alle andere zaken die wij doen. Als u wilt weten of daar iets voor u bij zit, stem dit gerust af met Jenny Mulder of Frits Lieman. Het bestuur is verder actief met het verwerven van extra inkomsten via sponsoring en doelsubsidies. Dat is no dig om een aantal activiteiten te kun nen blijven uitvoeren. Maar ook een nieuwe vitrine staat op ons verlanglijst je, om steeds wisselende onderdelen uit de Collectie Commandeur te laten zien. Tegelijkertijd willen wij een interactief programma bij onze maquette realise ren. Dat kan allemaal niet uit de hui dige inkomsten. Als laatste wil ik mij tot alle leden van de Club van Honderd richten. In april van dit jaar zitten wij al weer 5 jaar in het nieuwe museum. Dit betekent dat er een einde komt aan een aantal aparte faciliteiten, maar wat. blijft is de bijzon dere'relatie die er met u is. Dat moment gaan wij met u markeren, binnenkort wordt u daarvoor uitgenodigd. Aldert Pilkes 43

De Kroniek : Graft-de Rijp en Schermer | 2009 | | pagina 43