RAADHUISBERICHTEN Contributiebetaling U slaakt nu ongetwijfeld een diepe zucht. Inderdaad terecht, want als u al betaald heeft is dit een uiterst irritante eerste alinea van de eerste Kroniek in 2009. Als u nog niet betaald heeft is deze oproep misschien ook irritant, maar wel terecht. Wilt u in dat geval a.u.b. en nog een keer a.u.b. het bedrag voor 2009 overmaken. Als u zou weten hoeveel tijd verlate betalingen kosten, heeft u be grip voor deze oproep in het begin in het nieuwe jaar. Oproepen helpen soms Tot onze grote vreugde hebben drie per sonen gereageerd op onze oproep in de vorige Kroniek om ons te helpen bij het rondbrengen. We zullen dankbaar ge bruik maken van hun aanbod! We zijn niet gauw tevreden. We heb ben dringend behoefte aan nog een me dewerker in onze archiefruimte in het Grafter raadhuis!! Heeft u enige affini teit met de computer en belangstelling voor het rubriceren en ordenen van pa piermateriaal (foto's, akten, artikelen) meldt u dan aan bij de voorzitter of se cretaris. Gefeliciteerd Wij feliciteren de heer C. de Jong, lid van onze vereniging, met het feit dat hem de erepenning van de gemeente Graft-De Rijp is toegekend!!!! Data om te noteren Op woensdag 15 april is de Algemene Vergadering in het Rijper Huis in De Rijp. Stukken voor deze vergadering zijn toegevoegd. De financiële stukken krijgt u ter vergadering. Na de pauze een le zing van John Dehé, u waarschijnlijk al lemaal bekend. Een korte samenvatting staat in deze Kroniek. Eén en twintig juni valt dit jaar op een zondag, vandaar dat we besloten hebben de zomeravondwandeling op maandag 22 juni te houden. Informatie daarover in de volgende Kroniek. Waar schijnlijk wordt Twisk de plaats van be stemming. De najaarsexcursie vindt plaats op zaterdag 26 september. Als de plan ning rond te krijgen is, gaat de reis naar Bronkhorst en Zutphen. Ook daar krijgt u uiteraard nader bericht van. Over de najaarslezing zijn we aan het brainstormen. Vermoedelijke datum: woensdag 14 oktober. Deze Kroniek en de volgende In deze Kroniek een artikel over de Leer- hoeve in Schermerhorn van de hand van Kitty Kampf; één over het kerkje aan de Lievelandsbuurt, geschreven door Fred Hoek; een stuk ontsproten aan het het geheugen van Hans Keuning ('Op de helling') en het jaarverslag van Jan Kaptein van de archief- en fotoafdeling. Allen dank! Verder een artikel om te lezen op één van de eind-winter-avonden. Verhalen

De Kroniek : Graft-de Rijp en Schermer | 2009 | | pagina 3